Ke stažení

Logotyp BANDI VAMOS white


Pánské obleky BANDI - logotyp

Download info: file ZIP

Conent: 5 files - PSD, AI

Logotyp BANDI VAMOS pro účely tisku v rozlišení 300 dpi

Download logo BANDI VAMOS


Informace pro obchodní partnery

Pokud sjednáváte se společností BANDI VAMOS s.r.o., majitelem ochranné známky BANDI, BANDI VAMOS obchodní spolupráci, například o poskytnutí prostoru pro reklamu na vaší akci oproti finančnímu nebo věcnému plnění, vlastník ochranné známky BANDI, BANDI VAMOS, si vyhrazuje právo určení kde, kdy a jak bude ochranná známka prezentována. Tyto náležitosti musí být při obchodní spolupráci vždy upraveny předem smlouvou. Bez řádně uzavřené smlouvy nelze ochrannou známku BANDI, BANDI VAMOS užít a prezentovat na žádné akci.

Jedná se například o spolupráce s:

producenty filmů a seriálů
organizátory sportovních událostí
pořadateli kulturních a společenských akcí - plesy, semináře, taneční soutěže, taneční školy apod.  


Informace pro provozovatele internetových stránek

V případě, že máte úmysl prezentovat ochrannou známku BANDI, BANDI VAMOS na svých internetových stránkách, například v referencích, požádejte předem o souhlas majitele ochranné známky. V případě, že uvedete ochrannou známku na své internetové stránky bez vědomí majitele ochranné známky, vystavujete se riziku, že se majitel ochranné známky bude domáhat práv, vyplývajících ze Zákona č. 441/2003 Sb., o ochranných známkách

V případě udělení souhlasu si majitel ochranné známky BANDI, BANDI VAMOS vyhrazuje právo určení formy obsahu a způsobu prezentace reference na externích internetových stránkách.  
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...