Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model slim TIBBI Marquez - do práce i do společnosti

Pánský oblek BANDI, model...
AKCE Pánský oblek slim TIBBI Marquez je nejnovějším model z dílny návrhářů od BANDI. Spojení elegantního designu, moderního střihu a kvalitního materiálu ocení každý muž. Tento černý, matný oblek je univerzální pro jakoukoli pracovní nebo společenskou událost. Proto by neměl chybět v žádném pánském šatníku.

Doporučujme jej na ples, svatbu, oslavu a jiné. Může pomoct dodat na respektu manažerům v zaměstnání. Také student si v něm může zvýšit šanci na úspěch u zkoušek nebo u dívek v tanečních. Pokud chcete skvěle padnoucí oblek, který využijete kamkoliv, pánský oblek slim TIBBI Marquez je pro vás ideální.


Popis pánského obleku

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek slim TIBBI Marquez je vyroben v oblíbeném střihu SLIM. Ten se vyznačuje vyštíhlením rukávů, pasu a boků u saka a celkovým zúžením kalhot. Díky tomu vám bude oblek sedět, jako by vám byl ušitý přímo na míru. Doporučujeme jej především mužům se štíhlou nebo atletickou postavou. 

Sako je oživeno o stylové prvky, které vládnou světovým trendům. Jsou to například velice zúžené klopy nebo zešikmené kapsy na saku. Tyto detaily dodali saku ležérní a uvolněný styl. 

Pro výrobu pánského obleku byl zvolen kvalitní materiál z 55% přírodní vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy. Pečlivě zvolená směs materiálu dodává obleku praktické vlastnosti, jako je například lehkost a prodyšnost. Látka je navíc minimálně mačkavá a zajišťuje, že si oblek zachová svůj tvar a bude vypadat co nejdéle jako nový.


Obal na oblek BANDI
Cena obleku je 5.999 Kč a zahrnuje možnost využití AKCE úpravy pánského obleku na Vaši míru ZDARMA. Profesionální krejčová od BANDI vám upraví oblek podle Vaší potřeby, abyste vypadal perfektně.

Navíc získáte obal na pánský oblek v hodnotě 249 Kč jako dárek ZDARMA. Obal bezpečně uloží váš oblek a ochrání jej nejen proti poškození na cestách, ale také proti prachu a škůdcům při uskladnění.


Původní cena obleku: 5.999 Kč

Nová akční cena do tanečních: 3.599 Kč

Ušetříte: 2.400 Kč


Zvýhodněná akční cena do tanečních platí pouze od 11.8.2016 do 25.8.2016. AKCI může uplatnit pouze student, který se při nákupu prokáže platným potvrzením o účasti na základních tanečních kurzech pro rok 2016. Například dokladem o zaplacení kurzu, potvrzením o účasti s razítkem taneční školy, potvrzenou přihláškou do tanečních kurzů.


UPOZORNĚNÍ Zvýhodněná cena je časově omezená a obleky mizí každým dnem. Jestli je ještě k dispozici vaše velikost modelu, zjistíte v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily pánského obleku

Při focení pánského obleku slim TIBBI Marquez byl zvolen outfit, který je vhodný do tanečních, na ples, na oslavy jubilea i pro svatebního hosta. Černý matný oblek doplnila světle šedá košile s decentním proužkem a výrazná modrá kravata. 

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Nevíte si rady, jakou vybrat k obleku barvu košile nebo kravaty? Nevadí. Zvolte klasickou kombinaci bílé společenské košile a černé slim kravaty, kterou nikdy nic nezkazíte. Tento mladiství elegantní outfit můžete také oživit kapesníčkem do saka.

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek BANDI, model...


Rada pro vás

Bílá pánská košile je naprostým základem, který by měl mít ve skříni každý muž. Ale pozor. Jsou situace, kdy bílá košile není vhodná a může vám dokonce uškodit. Přečtěte si kdy nosit bílou košili a kdy ji raději nechat doma.


 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...