Archiv článků

Pánské volnočasové kalhoty BANDI, model slim Mario - skvělá volba místo riflí

Pánské volnočasové kalhot...
VÝPRODEJ Elegantní volnočasové kalhoty slim Mario jsou navržené pro muže, kteří milují moderní styl a praktické využití. Tmavě modrým kalhotám dodali designéři od BANDI šmrnc propracovanými detaily. Díky vyštíhlenému střihu spolu s kvalitním materiálem se budete v kalhotách cítit příjemně a pohodlně po celý den.

Doporučujeme je manažerům do zaměstnání v kombinaci s košilí, studentům do školy a všem mužům pro nošení ve volném čase. Kalhoty Mario skvěle zkombinujete s jiným volnočasovým oblečením z řady Casual Collection. 

Popis volnočasových kalhot

Pro tento model kalhot Mario byla zvolena tmavě modrá látka, podle aktuálních trendů. Ležérnost kalhot je zdůrazněna šedými doplňky na kapsách a dalšími decentními detaily. Kalhoty Mario jsou vytvořeny v moderním slim střihu. Díky tomuto vyštíhlení Vám kalhoty skvěle padnou.

Kvalitní pevná látka v sobě obsahuje 65 % bavlny. Ta vám zajistí, že se v kalhotách budete cítit pohodlně a příjemně. Pro ještě větší komfort a lepší pohyblivost je do materiálu přidán polyester z 35 %. Vyvážená kombinace zajistí minimální mačkání kalhot a prodyšnost, kterou oceníte v teplých měsících.

Kalhoty se řadí se do modelové řady Casual Collection. Podívejte se na další oblečení z této volnočasové kolekce v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz a dotáhněte svůj outfit k dokonalosti.


Původní cena: 1.699 Kč

Nová výprodejová cena: 999 Kč

Ušetříte: 700 Kč

VYPRODÁNO


Aktuální nabídku pánských kalhot BANDI naleznete na e-shopu BandiVamos.cz.


Detail pánských kalhot

Při fotografování v ateliéru byl zvolen denní volnočasový outfit podle nejnovějších trendů ve světové módě. Ke kalhotám Mario byla vybrána volnočasová košile a kožený opasek s obuví v tmavě hnědé barvě.

Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...
Pánské volnočasové kalhot...


Tip pro vás

Doplňte kalhoty Mario světlou košilí a sakem ve volnočasovém stylu. Tento ležérní outfit využijete jak do zaměstnání, tak na rande či k běžnému nošení. Takzvaný Casual styl je na vrcholu současné světové módy a hlavně v Itálii je velice oblíbený. Buďte IN. Podívejte se na aktuální nabídku volnočasových sak BANDI nebo na moderní volnočasové košile.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...