Archiv článků

Výhodný tip na vánoční dárek pro muže. Se slevovým VOUCHEREM na 200 Kč

Vánoční voucher na nákup ...
Nezapomeňte uplatnit VÁNOČNÍ VOUCHER na 200 Kč při nákupu u BANDI

Chcete vaše blízké potěšit krásným dárkem na Vánoce a přitom ušetřit? V BANDI máte skvělou příležitost. Použijte VÁNOČNÍ VOUCHER. Ušetříte tak 200 Kč z vašeho nákupu. VOUCHER je platný ve všech značkových prodejnách Pánské obleky BANDI a v e-shopu www.BandiVamos.cz

A navíc. Při nákupu nad 500 Kč už nemusíte dárek k vánocům balit. BANDI vám přidá značkovou dárkovou krabici ZDARMA. Šetřete váš čas.

Máte na výběr z mnoha možností, jak potěšit vaše muže. Partnera, tatínka, dědečka, bratra nebo třeba i kolegu v práci. Dokonalým dárkem pro praktické muže je zaručeně pánské spodní prádlo BANDI.

Pokud máte doma muže, který si potrpí na luxusní věci, doporučujeme kožené peněženky nebo pánský opasek BANDI, vyrobený z býčí kůže. Pro muže, kteří se rádi hezky oblékají, doporučujeme jako vánoční dárek kravatu. Podívejte se na nepřeberné množství typů, barev a vzorů pánských kravat od BANDI. Modely kravat vhodné do zaměstnání i pro společenské události.

Správnou volbou bude také luxusní sada manžetových knoflíčků. Elegantní doplňek každého gentlemana a skvělá varianta šperku pro muže. I muži nosí šperky.

KDY Vánoční voucher uplatníte?

Nakupte v době od 1. 11. do 23. 12. 2016 nad 1.000 Kč a 200 Kč vám bude z nákupu odečteno.


KDE Vánoční voucher proměníte?

V e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve kterékoliv značkové prodejně Pánské obleky BANDI.


JAK pomocí Vánočního voucheru ušetříte 200 Kč?

V internetovém obchodě před placením zadejte do poznámky číslo pod čárovým kódem, který je uvedený na vašem Vánočním voucheru. V prodejnách Pánské obleky BANDI předložte u pokladny vytištěný Vánoční voucher.


Nemáte ještě VÁNOČNÍ VOUCHER na 200 Kč? 

Získejte jej ještě dnes. VÁNOČNÍ VOUCHER na 200 Kč obdržíte při nákupu nad 1000 Kč v e-shopu www.BandiVamos.cz nebo ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI. Vybírejte pro vaše muže kvalitní a elegantní vánoční dárky výhodně.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...