Archiv článků

Dárek pod stromeček nemusíte balit. BANDI jej zabalí za vás.

Dárková krabice BANDI
Neztrácejte čas se zdlouhavým balením vánočních dárků pro své příbuzné.

Šetřete svůj čas v předvánočním období. Zapomeňte na metry lepící pásky
a potrhaný balící papír. BANDI pro vás připravil luxusní dárkové krabice. Můžete je mít za pouhou korunu, což je jako zadarmo. Jak na to?

Vyberte vánoční dárky pro vaše muže ve značkových prodejnách Pánské obleky BANDI nebo v e-shopu www.BandiVamos.cz. Nakupte nad 500 Kč a obdržíte dárkovou krabici pouze za korunu. Podle velikosti dárku vybírejte ze tří rozměrů dárkových krabic.

Například pro kravatu je perfektní dárková krabice malá. Pro pánské opasky a větší doplňky volte krabici střední. Na svetry, košile a další dárky je nejlepší dárková krabice velká.

Dárková krabice BANDI_tip...
Stále přemýšlíte, jaký dárek od Ježíška muže potěší? Prohlédněte si tipy na vánoční dárky, které jsme pro vás připravili v e-shopu www.BandiVamos.cz.

Ale neodkládejte to. Vánoce jsou za dveřmi a dárkové krabice budou za 1 Kč pouze do 23. prosince.


Akce se nevztahuje na nákup v rámci mimořádné 50% slevy pro záchranné složky.


 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...