Archiv článků

Nestíháte nakupovat ve všední dny? Na Velký pátek 14. dubna 2017 je v prodejnách Pánské obleky BANDI otevřeno

Interiér prodejny Pánské ...
Máte jedinečnou možnost nakupovat v prodejnách Pánské obleky BANDI i v době trvání státního svátku na Velký pátek 14. dubna 2017. Odborní poradci se vám i v tento čas budou rádi věnovat. Pomohou vám s výběrem oblečení tak, abyste se oblékli správně a neudělali chybu při oblékání. Využijte tento čas pro nákup pánského obleku k maturitě za zvýhodněnou cenu v rámci speciální slevy pouze pro studenty, nebo vhodné oblečení na svatbu.O Velikonočním pondělí 17. dubna budou mít všechny značkové prodejny Pánské obleky BANDI zavřeno. V tomto případě můžete nakupovat z pohodlí vašeho domova v našem e-shopu na www.bandivamos.cz.

Podívejte se na otevírací dobu prodejen značky Pánské obleky BANDI o velikonočních svátcích po jednotlivých dnech.

Pátek     14. 4. 2017 otevřeno

Sobota   15. 4. 2017 otevřeno

Neděle   16. 4. 2017 otevřeno

Pondělí  17. 4. 2017 ZAVŘENO


 
 
Pouze do 30. 6. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...