Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model ELDO III. Demon - trojdílná elegance

ELDO III. Demon 1
VÝPRODEJ Pánský oblek s vestou ELDO III. Demon vám dodá velmi elegantní a slavnostní vzhled. Moderní, jemně vyštíhlený střih je vhodný pro všechny věkové kategorie. Vyniknete v něm na všech oslavných událostech jako jsou svatby, promoce, plesy, taneční či narozeniny. Skvěle se hodí je jako svatební oblek pro ženicha.

Exkluzivní a zároveň praktický materiál v barvě grafit je zdoben jemným dezénovým proužkem. Pokud vám chybí pořádný oblek do společnosti, neváhejte a pořiďte si jej za výprodejovou cenu.


Popis obleku

Model ELDO III. Demon má sako a oblekovou vestu v mírně vyštíhleném střihu. Sako na tři knoflíky má navíc kratší klopy a jeden rozparek na zacdní straně. Moderní střih kalhot s puky a bez sámků odpovídá nejnovějším trendům ve společenské módě. Podle pravidel společenské etikety si navíc můžete ve společnosti odložit sako v případ,ě že máte na sobě oblekovou vestu. To je příjemná výhoda, když je vám třeba na plese po několika tanečních kreacích teplo. V oblekové vestě budete stále vypadat společensky.

Kvalitní materiál ve složení 40 % vlna, 30 % viskóza, 30 % polyester zaručuje obleku trvalou formu a minimální možnost pokrčení. Je tudíž vhodný pro celodenní nošení v jakémkoliv ročním období.


Původní cena obleku: 4.399 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 1.400 Kč

VYPRODÁNO


Upozornění: V prodeji je posledních několik kusů pánského obleku ELDO III. Demon. Zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne, zjistíte fyzicky v prodejnách Pánské obleky BANDI.


Detaily obleku

ELDO III. Demon 2
ELDO III. Demon 3
ELDO III. Demon 4Tip navíc

Víte, kterých chyb se nejčastěji dopouštějí muži při nošení obleků, košil a doplňků pánské společenské módy? Pokud chcete ve společnosti udělat dojem, přečtěte si článek Jak správně nosit oblek, abyste vypadali skvěle.


Doporučujeme

K mírně lesklému obleku, který nosíte na společenské události, doporučujeme černou lakovanou obuv. Podívejte se na aktuální nabídku kvalitní ručně šité obuvi na e-shopu BandiVamos.cz za velice příznivé ceny.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...