Archiv článků

Pánská společenská obuv Al Capone (psí dečky)

Hledáte-li společenskou obuv, ve které budete vypadat originálně a výjimečně, pak právě obuv Al Capone, tzv. psí dečky, jsou vhodné právě pro vás. Kvalitní, RUČNĚ ŠITÉ boty jsou kombinací velice jemné a matné usně v barvě černé a bílé.

Model obuvi do tanečních a do společnosti pro každou příležitost nabízíme od velikosti 40 do velikosti 45.

Cena obuvi je 2.299 Kč a nabízíme ji v provedení světlé podšívky a stélky, která dodává obuvi na eleganci a luxusu.


Popis pánské obuvi Al Capone

Použité materiály u obuvi Al Capone, tzv. psí dečky: vrch - přírodní useň, podšívka a stélka - přírodní useň a textilie, podešev - ostatní materiál. Obuv, která je ručně šitá, je velice pohodlná a vhodná pro denní nošení. Jak se vyrábí ručně šitá obuv si můžete prohlédnout na fotografiích z výroby obuvi.


Tip navíc

Pokud se chcete v pánské společenské obuvi cítit opravdu pohodlně, vybírejte nejen podle vzhledu, ale také podle toho, jak Vám padne. Obuv nesmí od paty po špičky tlačit a chodidlo musí do obuvi zapadnout bez problému. Obuv na šíři chodidla povolí, protože je vyrobena z kůže. Proto vám doporučujeme nevybírat obuv jinak než po fyzické zkoušce v prodejně. Čtěte více praktické rady při výběru pánské obuvi, které vám zajistí pohodlí a nerušenou zábavu.


UPOZORNĚNÍ

Všechny modely pánské společenské obuvi BANDI VAMOS jsou ručně šité. Výrobní kapacita je určena pouze pro prodejny BANDI VAMOS. Z tohoto důvodu je nabídka obuvi platná pouze pro konečného spotřebitele BANDI VAMOS a není možno plnit objednávky ze strany maloobchodních odběratelů.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...