Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model slim BASSI Livio - nejnovější trend

Pánský oblek slim BASSI L...

Nejnovějším modelem sledujícím současné trendy pánské společenské módy je vyštíhlený slim oblek BASSI Livio. Jedná se o dvoudílný tmavý oblek se zapínáním na jeden knoflík, který je díky použití matné látky vhodný pro jakoukoliv společenskou událost a taktéž do zaměstnání. Doporučujeme pro studenty ke zkouškám, pro manažery do zaměstnání, na svatby, na plesy, do tanečních a jiné oslavné události.

Oblek je vyroben z vysoce kvalitního a nemačkavého materiálu v úpravě mat. Jste-li mužem, který si potrpí na nejnovější trendy, je pro Vás vhodný právě tento oblek, který podtrhne Vaši vizáž moderního muže.

VYPRODÁNO!

Popis pánského obleku

Pánský oblek slim BASSI Livio je modelem navrženým dle nejnovějších módních trendů v současné pánské společenské módě. Základními prvky charakterizující tento moderní oblek je slim sako se zúženými klopami, zapínání saka na jeden knoflík, šikmo položené klopy kapes saka, kalhoty bez sámek se zúžením v dolní části nohavic, které jsou ukončeny nad obuví. Pánský oblek slim BASSI Livio je nejvyšší řadou pánských obleků BANDI VAMOS. Složení materiálu 40% vlna, 30% viskóza, 30% polyester Vám zajistí u tohoto obleku trvalou formu, minimální možnost pokrčení a prodyšnost, kterou jistě oceníte  v letním období.

Cena obleku pro Vás 5.999,- Kč a zahrnuje úpravu délky rukávů saka, délky a obvodu pasu kalhot v případě, že budete potřebovat oblek upravit na Vaše míry a splníte podmínky AKCE úpravy ZDARMA. Seznamte se s podmínkami akce, která se jen tak nevidí. Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z BANDI VAMOS. Čtěte více ...


Detaily obleku

Pánský oblek slim BASSI L...
Pánský oblek slim BASSI L...
Pánský oblek slim BASSI L...


Doporučení

Chystáte-li se do tanečních nebo na ples a připadne Vám nevhodné si na oblek obléknout sportovní bundu, doporučujeme Vám zimní pánský kabát ENVI Black.


Tip navíc

Víte, že současný moderní trend barev kravat je růžová a fialová? Podívejte se na pouhý vzorek sortimentu pánských kravat od BANDI VAMOS, kterou nabízíme pro Vás za velice příznivé ceny.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...