Archiv článků

Velikonoční AKCE 1+1 ZDARMA na kravaty a manžetové knoflíčky

Manžetové knoflíčky 1+1 z...
Chcete doplnit své společenské oblečení o moderní a kvalitní doplňky pánské společenské módy? Nechcete zbytečně utrácet peníze? Využijte AKCE 1+1 zdarma na manžetové knoflíčky a kravaty BANDI. Při nákupu kravaty nebo manžetových knoflíčků dostanete druhý doplněk jako dárek zdarma. Ušetříte až 649,- Kč.

Akce platí pouze o velikonoční neděli 20. dubna 2014.

Manžetové knoflíčky nebo kravata jsou vhodný dárek pro muže. Potěšíte je a zároveň jim věnujete praktický a elegantní dárek. Přijměte od nás pozvání na dobrou kávu do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI o velikonoční neděli.

AKCE UKONČENA


Podmínky akce

Akce platí pouze v neděli 20. 04. 2014.

Akce platí pouze pro kamenné obchody Pánské obleky BANDI a neplatí pro internetovou prodejnu BandiVamos.cz.

Tuto akci nelze sčítat s jinými akcemi BANDI VAMOS, kromě akce Úpravy pánského obleku na vaši míru zdarma.

Akce platí pro všechny modely pánských kravat a manžetových knoflíčků. Uplatnit akci 1+1 zdarma je možné pouze na produkt ve stejné hodnotě.


Příklady, jak ušetřit při nákupu manžetových knoflíčků

Manžetové knoflíčky 1+1 z...

1.) Pokud nakoupíte manžetové knoflíčky LUX za 649,- Kč, dostanete druhé manžetové knoflíčky LUX ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte až 649,- Kč


2.) Pokud nakoupíte manžetové knoflíčky CLASS za 199,- Kč, dostanete druhé manžetové knoflíčky CLASS ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte 199,- KčPříklady, jak ušetřit při nákupu pánské kravaty

Pánské kravaty 1+1 zdarma

1.) Při nákupu pánského kravatového SETU LUX za 399,- Kč dostanete druhý kravatový SET LUX ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte až 399,- Kč


2.) Při nákupu pánské kravaty CLASS za 199,- Kč dostanete druhou kravatu CLASS ve stejné cenové hodnotě dle vlastního výběru jako dárek zdarma.

Ušetříte 199,- Kč


Otevírací doba o velikonočním víkendu

Jste pracovně vytíženi a nemáte dostatek času na nákup společenského oblečení ve všední dny? Přijměte od nás pozvání do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI. Podívejte se na otevírací dobu o velikonočním víkendu.


Tip navíc

Prohlédněte si předem z pohodlí vašeho domova, z jaké nabídky pánských kravat a elegantních manžetových knoflíčků můžete v prodejnách vybírat.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...