Archiv článků

AKCE - ke slavnostní regatě kravata ZDARMA

Pánský oblek BANDI, model...

Využijte jedinečnou AKCI v den státního svátku 8. května v prodejnách Pánské obleky BANDI. Při nákupu pánské regaty EXCLUSIVE získáte kravatu do hodnoty 299,- Kč dle vlastního výběru jako dárek ZDARMA.

Pánská regata EXCLUSIVE s kapesníčkem je novinkou v prodejnách BANDI. Elegantní regata s předvázaným kravatovým uzlem zajistí, že budete na každé společenské akci vypadat skvěle. Vždy vám dodá na luxusním a slavnostním vzhledu. Doporučujeme ji ženichům či svatebním hostům nebo na jakoukoli oslavnou událost.

Pouze ve čtvrtek 8. května obdržíte k této luxusní regatě i KRAVATU dle vlastního výběru jako dárek ZDARMA. Tím získáte praktický módní doplněk, který oživí váš šatník.

AKCE UKONČENA

Jak využít AKCE

Při nákupu jakékoliv anglické kravaty – regaty EXCLUSIVE s kapesníčkem v luxusním dárkovém balení v ceně 649,- Kč získáte pánskou kravatu dle vlastního výběru do hodnoty 299,- Kč jako dárek zdarma. Tím ušetříte až 299,- Kč. Navíc získáte stylový módní doplněk v barvě či vzoru dle vašich představ.

Odborní poradci v prodejnách BANDI vám rádi pomohou ve výběru pánských kravat tak, abyste na jakékoliv společenské nebo pracovní události vypadali skvěle a měl úspěch.


Popis anglické kravaty EXCLUSIVE

Pánský oblek BANDI, model...
Pánská kravata - regata EXCLUSIVE je vyrobena z opravdu exkluzivního materiálu, díky kterému vám bude předvázaný kravatový uzel stále držet svůj tvar a kravata na vás bude vypadat dokonale i při celodenním nošení. Navíc si můžete obvod krku nastavit kovovým jezdcem na požadovanou velikost tak, abyste se cítili maximálně pohodlně. Kapesníček čtvercového tvaru si můžete libovolně vložit do kapsy saka a dovést váš outfit k dokonalosti.

Slavnostní vzhled anglické kravaty zvýší úroveň oblečení každého ženicha či svatebního hosta. Je také ideální pro slavnostní události jako jsou křtiny, plesy, oslavy, jubilea a další. Výborně se hodí také pro mladé muže do tanečních na závěrečnou či pro absolventy k promoci.


Podmínky AKCE

Akce platí na všechny modely anglických kravat EXCLUSIVE a na kravaty dle vlastního výběru do 299,- Kč.

Akce platí pouze v den státního svátku, ve čtvrtek 8. 5. 2014.

Akce platí pouze pro kamenné obchody Pánské obleky BANDI a neplatí pro internetovou prodejnu BandiVamos.cz.

Tuto akci nelze sčítat s jinými akcemi BANDI VAMOS, kromě akce Úpravy pánského obleku na vaši míru zdarma a SLEVA 60 % na vybrané slavnostní košile BANDI.


Otevírací doba o státním svátku

Jste pracovně vytíženi? Nemáte dostatek času na nákup společenského oblečení ve všední dny? Využijte tento sváteční den a přijměte od nás pozvání do příjemného prostředí prodejen Pánské obleky BANDI. Podívejte se na otevírací dobu o státním svátku 8. května.


Tip pro vás

Podívejte se předem na pánské kravaty z pohodlí vašeho domova. Vybírat můžete z široké nabídky moderních pánských kravat jak do společnosti, tak i do zaměstnání.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...