Archiv článků

Máte ve skříni staré kravaty? Změňte to. VÝPRODEJ exkluzivních kravat BANDI.

Výprodej pánských kravat ...
Potřebujete oživit svůj společenský či pracovní šatník? Využijte výhodného VÝPRODEJE pánských kravat BANDI a vyměňte staré kravaty za nové.

Pouze do 28. února máte možnost zaplatit z původní ceny kravaty 299,- Kč pouhých 99,- Kč. Za takovou cenu si můžete pořídit hned několik hezkých kravat různých barev a vzorů. A to se vyplatí.

Ať už nosíte klasické kravaty do práce, moderní slim kravaty do tanečních nebo slavnostní kravaty s kapesníčkem na společenskou událost, v prodejnách Pánské obleky BANDI si vyberete. Tak neváhejte a vstupte do nového ročního období s novou kravatou od BANDI. Podívejte se, jaké modely pánských kravat jsou nyní ve výprodeji za skvělou cenu.


Podmínky AKCE

- Akční ceny na vybrané kravaty platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a na e-shopu www.BandiVamos.cz.

- Sleva je platná od vyprodání zásob nebo do 28. 2. 2015. Poté budou kravaty nabízeny opět za původní ceny.

- Tato slevová akce se nesčítá s žádnou slevou Bandi Vamos. Zákazník může uplatnit slevy, ale pouze na veškeré nezlevněné zboží.


Pánské kravaty LUX - slim

Pánské obleky BANDI - Jak...
Moderní úzké kravaty LUX - slim jsou oblíbené mezi mladými muži. Tento model slim kravaty podtrhne ležérní vzhled a uvolní formální styl oblečení.

Původní cena: 299,- Kč

Nová cena: 99,- Kč

Ušetříte: 200,- Kč


Pánské kravaty LUX

Pánský oblek BANDI, model...
Exkluzivní materiál a vzhled kravat o standratní šíře jsou velice žádané u manažerů a mužů, kteří mají rádi, když na nich kravata vyniká.

Původní cena: 299,- Kč

Nová cena: 129,- Kč

Ušetříte: 170,- Kč


Pánské kravaty SET LUX

DSC_4077
Sladění kravaty s kapesníčkem je čím dál oblíbenější. Kravatové sety jsou vhodné na jakoukoliv společenskou, pracovní či neformální událost.

Původní cena: 399,- Kč

Nová cena: 199,- Kč

Ušetříte: 200,- Kč


Pánské kravaty CLASS

Pánské obleky BANDI
Standartní kravaty široké jsou vhodné pro muže jakékoliv věkové kategorie a může, kteří vyznávají klasiku.

Původní cena: 199,- Kč

Nová cena: 99,- Kč

Ušetříte: 100,- Kč


Tip navíc

Podpořte hezkou kravatu ještě hezčím kravatovým uzlem. Díky tomu kravata vynikne a vy budete vypadat skvěle. Podívejte se na návody, jak se vážou oblíbené kravatové uzly.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...