Archiv článků

Pozvánka na svatební veletrh na zámku v KRAVAŘÍCH

Svatební veletrh-ženich
Nevěsty a ženichové, zveme vás na Svatební veletrh v Kravařích. Přijďte si prohlédnout nádherné svatební obleky a doplňky pro ženicha do malebného prostředí zámku v Kravařích. Odborní poradci od BANDI vám vše na místě představí a vysvětlí tak, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou číslo jedna. Ani letos navíc nebudou chybět soutěže o atraktivní ceny a bohatý doprovodný program.

Nevíte, jaký pánský oblek a doplňky vybrat pro ženicha, aby vypadal dokonale? Vše se dozvíte na svatebním veletrhu na zámku v Kravařích, který se koná 8. - 9. listopadu 2014.


Svatební veletrh, zámek Kravaře

Na oblíbeném svatebním veletrhu v Kravařích se dozvíte mnoho užitečných rad, aby vaše svatba předčila všechna vaše očekávání. Zjistíte, za jakých podmínek může mít ženich košili s krátkým rukávem nebo kdy je vhodné volit bílý svatební oblek. Poradíme vám, jak se má ženich svými doplňky barevně sladit s nevěstou, abyste byli na svatbě jednoznačně nejhezčím párem. Tyto důležité informace a další skvělé tipy se vám rádi řeknou odborní poradci BANDI. Jistě vám rady budou nápomocné k dokonalému vzhledu ženicha při tak výjimečné události, jakou je vaše svatba. Přijďte se poradit.

Svatební veletrh_figuríny...

Součástí veletrhu bude prezentace firem různých oborů a bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů, pánských obleků i spodního prádla. Uvidíte kadeřnickou a barmanskéóu show či ukázky svatebního líčení. Dozvíte se také spoustu zajímavých rad, tipů a triků, které vám usnadní organizaci celé svatby. Nebude chybět ani slosování tomboly o hodnotné ceny. Tak neváhejte a přijďte se podívat.

Svatební veletrh v Kravařích se koná o víkendu 8. a 9. listopadu 2014. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu na zámku v Kravařích.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...