Archiv článků

AKCE. Pánské košile 1+1 ZDARMA

Pánské košile BANDI 1+1 z...
Potřebujete novou košili do zaměstnání nebo na společenskou událost? Už přemýšlíte, čím obdarovat vaše blízké na Vánoce? Pak neváhejte a využijte mimořádně výhodné AKCE 1+1 zdarma na pánské košile. Pro velký úspěch se akce vrací na prodejny Pánské obleky BANDI.

Kupte jednu z vybraných košil a druhou dostanete jako dárek ZDARMA. Ušetříte až 1.099,- Kč.

Ale pozor! AKCE platí pouze v den státního svátku 17. listopadu.  Dlouho neváhejte, běžné velikosti košil vždy rychle mizí.

AKCE UKONČENA

V prodejnách Pánské obleky BANDI vám odborní poradci ukáží, z jakých exkluzivních košil můžete vybírat. V nabídce jsou košile pro muže jakékoliv věkové kategorie a postavy. Jsou mezi nimi košile Regular mírně vyštíhleného střihu i košile moderního střihu Slim, který je oblíbený u mladých mužů. Poradci vám pomohou zvolit ty nejvhodnější střihy, barvy a vzory, abyste vy nebo vámi obdarovaní vypadali skvěle.

Ceny vybraných košil se pohybují od 529,- Kč do 1.099,- Kč. A druhou košili, kterou si vyberete z kolekce Classic Collection, dostanete jako dárek ZDARMA. Cenové zvýhodnění, které opravdu stojí za to.


Některé z modelů pánských košil v AKCI

Pánská košile BANDI spole...
Pánská košile BANDI spole...
Pánská košile BANDI spole...
Pánská košile BANDI spole...
Pánská košile BANDI spole...
Pánská košile BANDI spole...

Příklad největší slevy:

Pánská košilie SLIM Plus - Listrado v hodnotě 729,- Kč

Pánská košile REGULAR - Jacopo v hodnotě 1.099,- Kč dostanete jako dárek ZDARMA

Původní cena za dvě košile: 1.828,- Kč

Vy zaplatíte pouze jednu košili: 729,- Kč

Celkem ušetříte: 1.099,- Kč


Podmínky AKCE

- AKCE platí pouze 17.11. 2014 nebo do vyprodání zásob

- AKCE se vztahuje na vybrané modely a střihy košil

- AKCE se nesčítá s žádnou slevou nebo akcí BANDI VAMOS

- AKCE platí pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a neplatí pro e-shop BandiVamos.cz

- Jednu košili zaplatíte, druhou dostanete zdarma, tedy za symbolickou 1,- Kč


Tip pro vás

Víte, kterých chyb se nejčastěji dopouštějí muži při nošení obleků, košil a doplňků pánské společenské módy? Pokud chcete ve společnosti udělat dojem, přečtěte si článek Jak správně nosit oblek, abyste vypadali skvěle.


Neutrácejte zbytečně

V prodejnách Pánské obleky BANDI probíhá výprodej pánských obleků. Nenechte si ujít luxusní a moderní obleky za cenu od 1.999,- Kč. 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...