Archiv článků

Pozvánka pro nevěsty a ženichy na svatební veletrh v Českých Budějovicích

Svatební veletrh České Bu...
Nevěsty a ženichové, přijďte se podívat na výstavní expozici Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu České Budějovice. Dozvíte se například, jak správně barevně sladit ženicha s nevěstou. Nebo, který oblek není na svatbu vhodný a proč. Nebo podle čeho vybírat manžetové knoflíčky a jiné doplňky pro ženicha. Odborní poradci z Pánské obleky BANDI vám vše na místě předvedou a vysvětlí, aby byl ženich na vaší svatbě hvězdou.

Přijďte se nechat inspirovat na svatební veletrh České Budějovice již 17. ledna. Na co dalšího se můžete těšit na svatebním veletrhu, čtěte v článku.

Akce již proběhla.

Svatební veletrh České Budějovice

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků BANDI pro ženicha. Také jsou připraveny vstupy s cennými radami, tipy a triky pro nevěsty, ochutnávky a mnoho dalšího.

Nebude chybět ani soutěž či losování o velice hodnotné i praktické ceny. Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Českých Budějovicích se koná již tento víkend 17. ledna 2015. na Výstavišti. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu České Budějovice. Těšíme se na vás.

Foto: Výstavní expozice Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu.


Tip pro vás

Ženichové, chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů? Podívejte se na nádherné svatební oblečení pro ženicha na e-shopu BandiVamos.cz. Například svatební kravaty s kapesníčkem do saka nebo svatební vesty vyzdvihnou úroveň vašeho slavnostního oblečení a zaručeně budete vypadat nejlépe ze všech mužů na svatbě.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...