Archiv článků

Jste pohlceni přípravami na svatbu? Pomůžeme vám! Ženichové a nevěsty, srdečně vás zveme na svatební veletrh v Brně.

Ženich s nevěstou
Váš velký den se nezadržitelně blíží a vy nemáte dostatek času oběhat všechny povinnosti s ním spojené? Potřebujete vybrat svatební dort, svatební kytici, ženichovi vhodný oblek? Všechno najdete pod jednou střechou. Přijeďte si vybrat z pestré nabídky expozice Svatebního veletrhu Futurum 2015 v Brně.

10. ročník veletrhu se uskuteční o víkendu 21. a 22. února 2015. Celým veletrhem vás provede moderátor Ondra Blažmen Blaho, známý moderátor Kiss rádia. Pokud se chcete dozvědět, co víc vás čeká, čtěte dál.

Na Svatebním veletrhu Futurum bude pro vás připravena expozice luxusních svatebních pánských obleků BANDI. Odborní poradci Pánských obleků BANDI pro vás budou k dispozici po celé dva dny.

Anglická kravata s vestou
Nejen, že můžete načerpat inspiraci, ale dozvíte se také důležité rady a informace o společenském oblékání. Jakou barvu kravaty a košile zvolit na svatbu, jaké manžetové knoflíčky se hodí na tak významnou událost, obléct si kravatu nebo regatu? Tyto a ještě další otázky jsou poradci Pánských obleků BANDI připraveni vám zodpovědět.

Celý veletrh je obohacen o velice bohatý doprovodný program. Pro všechny snoubence, kteří chystají svatbu v tomto roce 2015, je připraven svatební souboj o zajímavé ceny. Podrobnosti o soutěži a podmínky účasti si přečtěte na stránkách Svatebního veletrhu Futurum 2015 v Brně.

Těšíme se na vaši návštěvu!


Šetříme váš čas

Je pro vás volný čas drahocenný? Nakupujte z pohodlí svého domova! Podívejte se na doplňky k pánskému svatebnímu obleku v internetovém obchodě Pánských obleků BANDI. Na BandiVamos.cz naleznete aktuální nabídku veškerého zboží Pánských obleků BANDI.


 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 10. 2016 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...