Archiv článků

Zveme všechny snoubence na svatební veletrh v Bratislavě.

Dětský oblek BANDI Antrac...
Rozhodli jste se zpečetit svůj vztah svatbou? Určili jste už datum? Pak přípravy mohou začít! Přijeďte načerpat inspiraci na Svatební veletrh v Bratislavě. Veletrh se uskuteční ve dnech 13. – 14. února 2015 v hale Bstred. Získáte zde všechny potřebné informace a rady od odborníků z České a Slovenské republiky, kteří se sjeli na jedno místo, aby vám pomohli změnit váš sen ve skutečnost.

Na programu veletrhu bude například taneční vystoupení, módní přehlídka svatebních šatů, A to není všechno! Čtěte dál.

Svatební veletrh-ženich
Na veletrhu se dozvíte například jakou barvu obleku vybrat na svatbu, jak barevně sladit doplňky ženicha a nevěsty, jakou kravatu zvolit a jak ji správně uvázat. Nejenom na tyto otázky, vám odpoví odborní poradci Pánských obleků BANDI, kteří pro vás připravili expozici luxusních svatebních pánských obleků. Po celou dobu veletrhu vám budou k dispozici, aby vám poradili a pomohli ve vašem výběru.

Veletrh je doplněn také doprovodným program. Můžete se těšit například na finále soutěže Nevěsta roku 2014 nebo na svatební aukci. Nebudou chybět ani soutěže o hodnotné ceny. Celým Svatebním veletrhem vás bude provázet Marek Fajnor, moderátor veletrhu.

Těšíme se na vaši návštěvu!


Aktuálně

Ženichové, nechcete nechat přípravy na poslední chvíli? Chcete překvapit svou snoubenku a sladit se s jejími doplňky dokonale? Podívejte se na aktuální nabídku svatebních doplňků v internetovém obchodě  BandiVamos.cz.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...