Archiv článků

AKCE. Kožené opasky BANDI 1+1 za výhodnou cenu

AKCE. Kožené opasky BANDI...
Chcete mít dva moderní a kvalitní kožené opasky k obleku i pro volný čas? Nechcete zbytečně utrácet peníze? Připravili jsme pro vás výhodnou AKCI na luxusní opasky BANDI z prvotřídní býčí kůže.

Při nákupu libovolného černého opasku AUTOMAT získáte hnědý opasek CLASS za výhodnou cenu od neuvěřitelných 99 Kč.

Navštivte prodejny Pánské obleky BANDI nebo internetový obchod www.BandiVamos.cz.

AKCE platí pouze do 12. 4. 2015.


Pravidla AKCE

- Vyberte si jakýkoliv opasek AUTOMAT v černé barvě a získáte 150 korun slevu na hnědý opasek CLASS dle vlastního výběru

- Akce se nesčítá s jinými akcemi a slevami BANDI VAMOS

- Akce platí pro kamenné prodejny Pánské obleky BANDI a pro e-shop BandiVamos.cz

- Akce platí do 12. 4. 2015 nebo do vyprodání zásob


Kožené opasky BANDI

Moderní kožené opasky AUTOMAT se vyznačují plnou sponou na automatické zapínání. Díky tomu jednoduše, rychle a pohodlně opasek zapnete a rozepnete. Černý opasek využijete k pánským oblekům i k riflím jako volnočasovou módu. 

Hnědé kožené opasky CLASS mají klasickou průvlečnou sponu. Je to standardní opasek, který by měl mít každý muž. Hnědá barva je univerzální pro nošení k oblekům i k riflím. V kombinaci s obuví v hnědé barvě budete dokonale slazeni. Podívejte se na široký výběr pánských kožených opasků BANDI na e-shopu BandiVamos.cz. 


Proč mít alespoň dva opasky?

Víte, proč byste měli mít ve svém šatníku minimálně dva opasky? Hned ze dvou důvodů. Za prvé proto, že při každodenním používání a celodenním nošení jednoho opasku si zkracujete jeho životnost a za chvíli může opasek vypadat obnošeně. Když budete opasky střídat, vydrží vám oba delší dobu a budou vypadat déle jako nové. 

Druhým důvodem je fakt, že při nošení jednoho opasku to vypadá, jako byste chodili stále ve stejných kalhotách. Když budete opasky střídat, nejlépe opasky s různou sponou a v různé barvě, bude váš celkový outfit vypadat každý den jinak. 


Příklad AKCE

- Černý opasek AUTOMAT 56

- Hnědý opasek CLASS 02

Původní cena při nákupu dvou opasků: 748 Kč

Nová cena po slevě hnědého opasku: 598 Kč

Ušetříte: 150 Kč


Doporučujeme

Barvu opasku mějte ve stejné barvě jako obuv. Když budete mít černé boty, vezměte si černý opasek. A naopak. Pokud si vezmete hnědou obuv, zvolte opasek v hnědé barvě.

Abyste docílili ještě dokonalejšího a efektivnějšího slazení, zvolte ke koženému opasku koženou obuv. Doporučujeme vám ručně šitou koženou obuv BANDI, ve které se budete cítit pohodlně. Podívejte se, jak má vypadat pánská kožená obuv


 
 

Pouze do 30. 6. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARFÉM APRIMÉ FOR MEN

Nový parfém BANDI Aprimé for Men nyní v prodeji. Pořiďte si tuto luxusní parfémovou vodu pro muže, která opravdu voní.

 Čtěte více... 

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...