Archiv článků

Jak obléknout ženicha na svatbu? To se dozvíte na svatebním veletrhu v Plzni

Pánský oblek V.I.P. Scorp...
Chcete, aby ženich na svatbě vypadal skvěle a vaše svatební fotky vypadaly dokonale? Jak na to vám poradí odborní poradci BANDI na svatebním veletrhu v Plzni. Na výstavní expozici Pánské obleky BANDI se například dozvíte, podle čeho se ženich barevně ladí. Zjistíte také, proč se nosí k obleku pouze košile s dlouhým rukávem. Přijďte se poradit a zároveň si prohlédnout moderní outfity svatebního oblečení pro ženicha. 

6. ročník oblíbeného svatebního veletrhu se koná 1. března 2015 v Congress Center Parkhotel Plzeň. Přečtěte si, na co se můžete těšit.


Svatební veletrh v Plzni

Součástí veletrhu bude, kromě prezentace firem z různých oborů, také velice bohatý doprovodný program. Můžete se těšit na módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků BANDI pro ženicha, dále uvidíte barmanskou show nebo přehlídku spodního prádla pro nevěsty. Také jsou pro vás připraveny vstupy s cennými radami, tipy a triky. Nebude chybět také výstava luxusních automobilů, limuzín, exkluzivních diamantových šperků a mnoho dalšího.

Tak neváhejte a přijďte se podívat. Svatební veletrh v Congress Center Parkhotel Plzeň se koná již 1. března. Podívejte se na harmonogram veletrhu na stránkách Svatebního veletrhu Plzeň

Odborní poradci BANDI vás rádi uvidí na výstavní expozici Pánských obleků a doplňků pro ženicha.


Výstavní expozice svatebního veletrhu

Foto: Výstavní expozice značky Pánské obleky BANDI na svatebním veletrhu.


Tip pro vás

Ženichové, chcete se na svatbě odlišit od ostatních mužů? Podívejte se na nádherné svatební oblečení pro ženicha na e-shopu BandiVamos.cz. Například svatební kravaty s kapesníčkem do saka nebo svatební vesty vyzdvihnou úroveň vašeho slavnostního oblečení a zaručeně budete vypadat nejlépe ze všech mužů na svatbě.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...