Archiv článků

AKCE na opasky z býčí kůže

AKCE na pánské opasky BAN...
Chcete jít s módními trendy a zároveň se cítit pohodlně? Doplňte po zimě svůj šatník o jarní outfit z nové volnočasové kolekce. Neutrácejte peníze zbytečně. Při koupi volnočasových kalhot BANDI si rovnou vyberte i hnědý kožený opasek za skvělou cenu od 99 Kč.

Volnočasové kalhoty z módní řady Casual Collection vám poskytnou pohodlí i eleganci zároveň. Doplňte je hnědým opaskem z prvotřídní býčí kůže a dosáhnete moderního svěžího vzhledu. Hnědý odstín koženého pásku je módním hitem letošního roku, který povznese váš osobitý styl.

AKCE platí pouze do 31. května 2015
AKCE UKONČENA

Pravidla akce

- vyberte si jakékoli volnočasové kalhoty z řady Casual Collection a získáte slevu 150 Kč

  na hnědý pánský opasek CLASS z býčí kůže,

- akce se nesčítají s jinými akcemi a slevami BANDI VAMOS,

- akce platí pro kamenné prodejny Pánské obleky BANDI i pro e-shop www.BandiVamos.cz,

- akce platí do 31. května 2015 nebo do vyprodání zásob.


Hnědý kožený opasek CLASS

Pánský opasek CLASS, hněd...
Hnědý opasek CLASS je ideální pro muže, kteří vyznávají klasickou eleganci v moderním pojetí. Jednoduché zapínání opasku na průvlekovou sponu a dírky vám usnadní manipulaci. Pánský opasek je zhotoven z kvalitní býčí kůže což vám zaručuje dlouhou životnost bez opotřebení. Kombinace hnědého odstínu kůže a stříbrné kovové spony oživí váš vzhled a skvělé doplní pánský oblek nebo volnočasové kalhoty a rifle. Pro dokonalé sladění vašeho outfitu zkombinujte hnědý opasek s obuví ve stejné barvě. Podívejte se na široký výběr kvalitní kožené pánské obuvi na eshopu www.BandiVamos.cz


Volnočasové pánské kalhoty BANDI

Pánské volnočasové kalhot...
Volnočasové kalhoty z módní řady Casual Collection jsou u mužů velmi oblíbené, protože poskytují pohodlí a zároveň jsou velmi elegantní. Spojení kvalitního materiálu a perfektního střihu zajišťuje komfort při nošení do zaměstnání, ve volném čase i studentům do školy. Pánské kalhoty BANDI doporučujeme kombinovat s dalším oblečením z módní řady Casual Collection. Vytvoříte tak váš osobitý styl ležérní elegance, díky kterému vyniknete v každé společnosti. Nechte se inspirovat širokým výběrem pánských volnočasových košilí z řady Casul Collection na www.BandiVamos.cz.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...