Archiv článků

Vyjímečná 50% SLEVA na pánské kravaty BANDI

50% SLEVA na pánské krava...
Chystáte se na svatbu, do tanečních nebo do práce a potřebujete novou košili a kravatu? Využijte výhodné akce u BANDI. Pouze nyní při nákupu jakékoliv pánské košile získáte exkluzivní 50% SLEVU na vybrané elegantní kravaty. Díky této slevě ušetříte peníze a můžete si nakoupit několik moderních kravat najednou a snadno tak měnit svůj outfit.

AKCE platí pouze do 31. srpna 2015prodejnách Pánské obleky BANDI a v internetovém obchodě www.BandiVamos.cz.
AKCE UKONČENA

Modely pánských kravat v AKCI

Pánská úzká kravata BANDI
Pánské kravaty BANDI - úzké SLIM

Moderní pánské kravaty SLIM Vám dodají stylový a mladistvý vzhled. Jsou ideálním doplňkem k pánským košilím s elegantním zúženým límečkem. Nádherné barvy kravat rozjasní Váš vzhled, ať už vyrazíte na svatbu, oslavu jubilea, ples, do tanečních nebo do práce. Podívejte se, jak vypadají jednobarevné i vzorované úzké SLIM kravaty BANDI.


Pánská klasická kravata B...
Pánské kravaty BANDI - klasické

Klasické kravaty podtrhnou Váš seriózní a důvěryhodný vzhled. Tento typ pánských kravat má standardní šířku a díky tomu nádherně vynikne v pánské košili s širokým límcem. Každý muž ocení klasickou kravatu na pracovní i společenskou událost. Podívejte se na nejrůznější barvy a vzory klasických kravat BANDI.


Podmínky AKCE

- Slevu 50% na vybrané druhy kravat je možné využít pouze při nákupu jakékoliv pánské košile BANDI

- AKCE platí v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a na e-shopu www.BandiVamos.cz. Podívejte se na otevírací dobu prodejen Pánské obleky BANDI.

- AKCE platí do 31. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob.

- Slevu 50% na kravatu nelze sečíst s jiným druhem slevy nebo akce. 


Tip pro Vás

Víte, že pokud chodíte do práce například pouze v bílé košili, můžete na své kolegy působit dojmem, že o sebe nedbáte a že nejste čistotní? Vaše okolí totiž vnímá, že chodíte celý týden stále v jednom a tom samém. A to i přesto, že máte doma více košil v bílé barvě a denně je střídáte. Buďte kreativní a obměňujte různé barvy košil a kravat. Tímto jednoduchým trikem vznikne dojem, že máte hodně oblečení a přijdete do práce každý den v něčem jiném. Podívejte se na nádherné pánské košile BANDI, které pořídíte za skvělé ceny.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...