Archiv článků

Pánský oblek BANDI, model V.I.P. II Santi - zajímavost přitahuje

Pánský oblek BANDI, model...
Oživte Váš šatník o exkluzivní pánský oblek z nové modelové řady V.I.P. II. Santi. Moderní temně modrá barva obleku Vám dodá originální a stylový vzhled úspěšného muže.

Matné provedení pánského obleku Vám umožní jeho univerzální využití. Můžete jej obléknout jak do zaměstnání, tak na jakoukoli společenskou událost. Vyniknete v něm například na svatbě jako svatební host, na plese nebo v tanečních. V modelu pánského obleku V.I.P. II. Santi se stane z každého muže elegantní gentleman.


Popis pánského obleku

Pánský oblek V.I.P. II Santi má podle nejnovějších módních trendů mírně vyštíhlené sako i kalhoty. Toto střihové řešení doporučujeme mužům s běžnou konfekční postavou i pokud mají například menší bříško. Sako obleku je navíc oživeno tmavě modrými žíhanými knoflíky, které zároveň podporují modrou barvu pánského obleku. Další detaily, jako jsou zešikmené kapsy a zúžené klopy, dodají saku odlehčený moderní styl.

Pro tento model byla zvolena kombinace materiálů taková, která Vám dodá maximální komfort. Složení z 55% přírodní vlny, 30% polyesteru a 15% viskózy zajistí pánskému obleku lehkost a prodyšnost. Materiál zároveň snižuje mačkavost obleku a pomáhá zachovat jeho pevnou formu. Kvalitní a jemná podšívka je zárukou, že se v obleku budete cítit velice pohodlně i po celý den.


Původní cena: 5.499 Kč

Nová cena po slevě: 2.999 Kč

Ušetříte: 2.500 Kč

VYPRODÁNO


UPOZORNĚNÍ Tento model pánského obleku je ve výprodeji v posledních velikostech a kusech. Každým dnem se obleky vyprodávají, proto vám nelze zaručit, zda je na vás správný rozměr tohoto modelu či ne. To zjistíte v prodejnách Pánské obleky BANDI.

Detaily pánského obleku

Pro fotografování tohoto pánského obleku v ateliéru byl zvolen svatební outfit pro ženicha. Sněhobílá košile byla doplněná bílou svatební kravatou a kapesníčkem. Takto může vypadat oblečení pro ženicha v případě, že nevěsta má bílé svatební šaty a doplňky. 

Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...
Pánské obleky BANDI, mode...


BANDI radí

Chystáte svatbu a nevíte si rady s výběrem oblečení pro ženicha? Přečtěte si to základní, co byste měli vědět v článku Jak obléknout ženicha a neudělat z něj panáka. Poradí Vám odborník na pánskou módu, majitel módní značky Pánské obleky BANDI, Andrej Bandi Vámoš.


Tip pro vás

Pánská obuv BANDI, model ...
Víte, že se k pánskému obleku nosí pouze společenská obuv, která je šněrovací? Toto pravidlo udává společenská etiketa. Podívejte se, jak má vypadat pánská společenská obuv BANDI, která je ručně šitá a vyrobená z kvalitní pevné usně. Díky ní se budete v obuvi cítit pohodlně od prvního momentu obutí.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...