Archiv článků

Otevření nové prodejny Pánské obleky BANDI v Ústí nad Labem. Kdy a kde?

Nová prodejna Pánské oble...
Skvělá zpráva pro všechny klienty z Ústeckého kraje a blízkého okolí. Již v pondělí 16. listopadu otevíráme novou prodejnu v Ústí nad Labem. Můžete se těšit na moderní a elegantní interiér prodejny, který Vám i Vašemu doprovodu poskytne maximální pohodlí při výběru pánské módy. Profesionální tým odborných poradců Vám pomůže s výběrem správného oblečení do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas.


Kde prodejnu najdete

Vizualizace interiéru nov...
Nová prodejna BANDI se nachází v centru města Ústí nad Labem na ulici Masarykova 1486/76. Je to blízko Městských sadů a místní polikliniky. Podívejte se na otevírací dobu prodejny.

Skvělou dostupnost k prodejně nabízí několik linek autobusů městské hromadné dopravy, které zastavují přímo naproti prodejny na zastávce Poliklinika. Klienti z okolí města jistě ocení, že z vlakového nádraží je autobus doveze na tuto zastávku během několika minut. V případě, že přijedete autem, můžete využít několik parkovacích míst přímo před prodejnou nebo v jejím blízkém okolí.

Moderně a velice elegantně zařízená prodejna s klimatizací je navržena tak, abyste měli při výběru pánské módy dostatek soukromí a cítili se příjemně. S šálkem skvělé kávy a občerstvením zdarma si společně se svým doprovodem užijete maximální pohodlí a příjemné nakupování.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...