Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/bandi.cz/bandi.cz/plugins/content/phocagallery.php on line 899

Archiv článků

Otevření nové prodejny Pánské obleky BANDI v Praze na Vysočanech.

Srdečně Vás zveme na otevření nové prodejny v Praze – Vysočanech. Otevíráme pro Vás již 18. 1. 2016 v 10 hodin. Těšit se můžete na široký výběr pánských obleků v cenových relacích pro všechny muže a bohatou nabídku módních doplňků, jako jsou například kravaty, manžetové knoflíčky, opasky a boty. To vše v moderním a elegantním prostředí prodejny.

Užívejte si nadstandardní péče našich odborných poradců a pánských obleků BANDI nejvyšší kvality.


Kde novou prodejnu najdete

Interiér prodejny Pánské ...
Nová prodejna BANDI se nachází v dobře dostupné lokalitě v Praze na Vysočanech na ulici Kolbenova 882/5A. Umístění prodejny je ideální jak pro klienty z Prahy, tak také z okolních měst, jako je například Liberec, Mělník nebo Kladno.

Své auto můžete pohodlně zaparkovat v blízkosti prodejny. Přímo naproti prodejny se nachází tramvajová a autobusová zastávka Špitálská nebo po 5 minutách chůze zastávka Vysočanská.

Elegantní interiér s designovými prvky a klimatizací byl navržen tak, aby Vám zajistil maximální pohodlí a dostatek soukromí během Vašich nákupů. Navštivte nás s doprovodem a vychutnejte si společně šálek čerstvé kávy a občerstvení zdarma v příjemné atmosféře této nové prodejny.


Těšíme se na Vás

Pánské obleky BANDI


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...