Archiv článků

50 % SLEVA pro maturanty – využij výjimečné AKCE a ušetříš tisíce korun

Sleva 50% pro maturanty
Čeká tě maturitní ples nebo stužkovací večírek a potřebuješ se obléknout? Neutrácej zbytečně. Díky AKCI pro maturanty získáš na oblečení módní značky BANDI neuvěřitelnou 50% SLEVU. Nyní si tak můžeš pořídit za poloviční cenu exkluzivní oblek z nové kolekce, skvěle padnoucí bavlněnou košili a stylovou kravatu.

Pozor! Výhodná AKCE platí pouze deset dní, a to od 15. října do 25. října 2015. Přečti si, co musíš udělat, abys slevu získal.


Nakupuj chytře a pořiď si už teď oblečení, které využiješ na maturitní večírek i na maturitní zkoušku. V prodejnách Pánské obleky BANDI ti odborní poradci pomohou s výběrem, abys vypadal skvěle a měl úspěch.

Co udělat, abys 50% slevu získal? Navštiv kteroukoliv prodejnu BANDI a prokaž se, že jsi student, například potvrzením o studiu nebo jakýmkoliv průkazem s fotkou a s razítkem tvé střední školy. 


Příklad, kolik ušetříš

Pánský oblek BANDI, model...
Pánský oblek, model slim TIBBI Lago

Tento černý a matný pánský oblek je pro tebe ideální volbou, pokud nechceš zbytečně utrácet peníze. Můžeš jej využít jak na maturitní večírek či ples, tak i na maturitní zkoušku. Díky vyštíhlenému střihu v něm budeš vypadat moderně a zároveň elegantně.

Běžná cena: 7.499 Kč

Akční cena pro studenty: 3.749 Kč


Pánský kabát BANDI, model...
Pánský kabát, model slim Bonn

K obleku si vždy oblékni pouze a jedině kabát. Využij AKCE a pořiď si elegantní černý kabát BONN za poloviční cenu. Můžeš si jej vzít k obleku do společnosti i k riflím ve volném čase. Díky přírodní vlně tě kabát zahřeje i v mrazivých zimních dnech.

Běžná cena: 4.999 Kč

Akční cena pro studenty: 2.499 Kč


Pánská košile, model slim...
Pánská košile, model slim Camerino

Pánská košile je navržená ve vyštíhleném střihu, který je velice oblíbený u mladých mužů. Nadčasový design oživí každý outfit. Díky decentní černo-bílé barevné kombinaci je košile vhodná jak na společenskou událost, tak k maturitním zkouškám.

Běžná cena: 999 Kč

Akční cena pro studenty: 499 Kč


Podmínky AKCE:

- Akce se vztahuje pouze na vybrané a označené zboží.

- Akci může využít pouze student střední školy, který se na prodejně prokáže platným potvrzením o studiu, studentským průkazem, indexem, průkaz MHD s razítkem školy. 

- Akce je výhradně určená pouze studentům střední školy. Nelze využít akci pro jiné osoby, doprovody, rodinné příslušníky a podobně.

- Akce je platná pouze v kamenných prodejnách Pánské obleky BANDI a neplatí v e-shopu www.BandiVamos.cz.

- Na vybrané zboží v akci nelze uplatnit další slevy (např. V.I.P. slevu, ISIC a jiné).

- Zboží v této akci nelze předem rezervovat. 

- BANDI VAMOS s.r.o. nezaručuje, že na každého studenta bude ve vybraném zboží správná velikost. Jedná se o slevovou akci a běžné velikosti jsou vždy rychle vyprodané.

- Akce je platná pouze do 25. října 2015 nebo do vyprodání zásob.


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...