Archiv článků

Chceš se stát známým modelem? Přijď na CASTING značky Pánské obleky BANDI

Casting BANDI 2016

Chceš se stát úspěšným modelem? Využij šance a přihlas se na casting! Značka Pánské obleky BANDI nabízí příležitost všem mužům, kteří se chtějí stát profesionálním foto modelem  a odstartovat svou novou kariéru.


PŘIHLÁŠKA NA CASTING 


KDY? Ve čtvrtek 19.5.2016, ve 14.00 hodin       POZOR ZMĚNA TERMÍNU!

KDE? V Ostravě

JAK SE PŘIHLÁSIT? Vyplň elektronickou Přihlášku na casting


Vybraný model získá nejen exkluzivní smlouvu na roční kontrakt v hodnotě 75.000 Kč, ale hlavně cenné zkušenosti. Postaví se vedle světoznámých a úspěšných modelů, se kterými BANDI spolupracuje.

Podívej se na úspěšné modely, kteří spolupracují se značkou Pánské obleky BANDI a zařaď se mezi ně.Známé tváře značky BANDI

Ilir Preçi
Casting BANDI 2016

Vítěz z castingu v roce 2015. Výhra Ilirovi přinesla nejen otevřené dveře do světa módy, ale i modelingu. Zkušenost získal s focením v ateliérech i v exteriéru. Jak on sám tvrdí, stal se pro své okolí známý a lidé jej poznávají na ulici. V rámci spolupráce se značkou Pánské obleky BANDI se stal tváří mnoha kampaní. Nyní se účastní různých soutěží, např. Muž roku, kde mu zkušenosti, které získal velmi pomáhají v postupu dál.


Michal Gajdošech 
Casting BANDI 2016

Tento rodák ze Slovenska se umístil v prestižní soutěži Muž roku 2013 na druhém místě. O rok později se zařadil mezi TOP 10 nejhezčích mužů světa na mezinárodní soutěži Mister International 2014, která se konala v indonéské Jakartě. V modelingu úspěšně prorazil nejen v Česku a na Slovensku. Má za sebou zkušenosti z přehlídek pro známé módní značky, fotil pro prestižní časopisy i známé fotografy.Martin Saints
Casting BANDI 2016

Model brazilského původu žijící v italském Miláně je skutečný profesionál ve svém oboru. Již několik let je velice žádaným modelem po celém světě. Pózoval jako fotomodel nejznámějším světovým značkám pánského oblečení. Díky tomu cestuje mezi městy módy, jako je Londýn, Miláno nebo Zurich, včetně České republiky, kde fotil pro BANDI. Pro svůj mužný vzhled prorazil také jako herec. Natočil několik reklam a dokonce i hudebních klipů.Podmínky účasti castingu

Věk: 18 - 40 let

Výška: 178 cm - 200 cm

Postava: Štíhlá postava, konfekční velikost

Vzhled: tmavý typ muže, přirozený účes

Bydliště: Moravskoslezský kraj

Časová flexibilita


Upozornění: Pokud do pátku 13.5.2016 neobdržíš potvrzovací e-mail s pozvánkou na casting, nebyl jsi, pro účast v něm, vybrán.

 
 
Od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.099 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...