Archiv článků

Prodejna Pánské obleky BANDI Praha 9 - Vysočany - omezení otevírací doby dne 28.4.2016

Interiér prodejny Pánské ...
Vážení zákazníci, dne 28.4.2016 dojde z provozních důvodů ke zkrácení otevírací doby prodejny Pánské obleky BANDI v Praze - Vysočanech. 

V prodejně Vás rádi přivítáme v čase od 10:00 do 17:30 hod.
Přijďte si prohlédnout široký výběr pánských obleků v cenových relacích pro všechny muže a bohatou nabídku módních doplňků, jako jsou například kravaty, manžetové knoflíčky, opasky a boty. To vše v moderním a elegantním prostředí prodejny.

Užívejte si nadstandardní péče našich odborných poradců a rozmanitý výběr pánských obleků BANDI nejvyšší kvality, ve kterých budete vypadat skvěle.


Kde prodejnu najdete

Nová prodejna BANDI se nachází v dobře dostupné lokalitě v Praze na Vysočanech na uliciKolbenova 882/5A. Umístění prodejny je ideální jak pro klienty z Prahy, tak také z okolních měst, jako je například Liberec, Mělník nebo Kladno.

Své auto můžete pohodlně zaparkovat v blízkosti prodejny. Přímo naproti prodejny se nachází tramvajová a autobusová zastávka Špitálská nebo po 5 minutách chůze zastávka Vysočanská.

Elegantní interiér s designovými prvky a klimatizací byl navržen tak, aby Vám zajistil maximální pohodlí a dostatek soukromí během Vašich nákupů. Navštivte nás s doprovodem a vychutnejte si společně šálek čerstvé kávy a občerstvení zdarma v příjemné atmosféře této nové prodejny.


Těšíme se na Vás

Pánské obleky BANDI


 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...