Napsali o nás


S takovou ochotou a profesionalitou jsem se dlouho nesetkal

Dobrý den,

dnes jsem byl v obchodě BANDI v Pardubicích. Odnesl jsem si nejen oblek, ale i košili a opasek. Ačkoli jsem byl přesvědčen, že si jdu pouze pro oblek. S takovou ochotou a profesionalitou jsem se dlouho nesetkal. Teď už jsem si na 100 % jistý, že nebudu nakupovat jinde než v tomto obchodě. Jsem zvyklý ze zaměstnání, že si za kvalitu musí člověk připlatit a tady se ta kvalita přístupu opravdu vyplácí a nejedná se rozhodně o špatně investované peníze. Ještě jednou díky za tak příjemný nákup...


S přáním hezkého dne

J. Myška


Bylo to úplně úžasné

Dobrý den,

včera jsme navštívili několik obchodů s obleky v Českých Budějovicích a nikde jsme nebyli spokojeni. Bylo 17:30, když jsme přišli do vašeho obchodu, který měl zavírat v 18:00. Slečny se nám věnovaly skoro do 18:30 a nic pro ně nebyl problém. Bylo to úplně úžasné. Věnovaly se nám a dělaly vše k naší spokojenosti. Lepší servis a proškolený personál jsem ještě neviděla. Oblek jsme si u vás koupili na svatbu a promoci. Dokonce jsme koupili i boty a svatební kravatu.

Děkujeme.

L. Špátová

Opravdu se u vás cítíme jako vážení zákazníci

Vážení obchodní přátelé,

ráda bych touto cestou moc poděkovala slečně Markétě Tomáškové za její vzorný, vysoce profesionální a velice trpělivý přístup. Jako většina mužů i můj manžel považuje nákupy oblečení za něco extrémně nepříjemného a snaží se jim pokud možno vyhnout. Díky pomoci slečny Markéty jsme nákup ve vaší prodejně "přežili bez úhony" a odcházeli jsme velice spokojeni. Současně chci pochválit perfektní obsluhu i ostatního personálu vaší prodejny. Díky perfektním službám k vám rádi chodíme. Opravdu se u vás cítíme jako vážení zákazníci. Když někdo z našich známých či rodiny potřebuje obléknout "pánskou polovičku", posíláme jej automaticky k vám. Prosím předejte vedení vaší společnosti naši obrovskou pochvalu.

Přejeme vám hodně úspěchů.

S pozdravem

Ing. L. Jurečková

Dokonale se o mě postarali

Vážená paní, vážený pane,


musím si postěžovat :-). Už 2x jsem byl ve vašem obchodě BANDI v Praze 4 a ať dělám, co dělám, vždycky je obsluha v obchodě úžasná. Jak paní Eva Jurášová, tak pan Alexej Nikišenko se o mě dokonale postarali. I když jsem vždycky přišel pro jednu věc (vždy pro sako k džínám), odešel jsem poprvé nadšený s oblekem, dvěma košilemi, páskem, botami, kravatou, ponožkami a sakem, dnes pak s dvěma saky, modrými a červenými kalhotami (nevěřil bych, že budu nosit červené kalhoty). Koupil jsem si ještě 2 košile, 2 pásky a 4 páry ponožek, motýlek, kapesníček a leštidlo na boty. Tak si chci stěžovat :-). Asi bych neměl vůbec už do vašich obchodů chodit... Nezbude mi na chleba. Tak jsem k vám poslal mého dobrého kamaráda alespoň pro sako. Chudák… Šel pouze pro sako a k tomu si odnesl oblek, boty, pásek a kravatu. Jediné vysvětlení se mi nabízí. Váš personál nás hypnotizuje a my nevíme, co děláme… :-)
Moc vám děkuji za velmi vstřícný a empatický přístup vašeho personálu. Chtěl bych tímto paní Evě a panu Alexeji poděkovat. Jsou skvělí a vybrat oblečení byla zábava a legrace. Děkuji a přeji vám mnoho úspěchů. Spíše vám asi kdekdo píše stížnost. Tak jsem se toho držel ;-) Moc děkuji!

S přátelským pozdravem

R. Vacek

Do Vaší prodejny se opět vrátím

Vážený pane řediteli, vážení zaměstnanci společnosti BANDI,

při plném vědomí toho, že od výroby textilie až do okamžiku, kdy jsem si u Vás dnes zakoupil oblek, je třeba součinnosti mnoha lidí i profesí, jejichž součinností vznikne oblek, Vám chci poděkovat. Tento můj symbolický dík patří opravdu všem, avšak velice rád bych se přimluvil za pochvalu pro Vaši zaměstnankyni, která mi dnes oblek prodávala ve Vaší prodejně v Praze Vysočanech. Na jméno jsem se bohužel nezeptal, ale jednalo se o blondýnu v modrém kostýmu, která se mi od první chvíle věnovala s maximálně profesionální a přesnou péčí. Vyslechla mé představy a hned na první pokus přinesla oblek, který mi v danou chvíli po všech stránkách vyhovoval. Pomohla mi se zkouškou obleku a při velmi příjemné konverzaci jsme vybrali košili i kravatu. Je neuvěřitelně příjemný pocit, potkat se s profesionálním přístupem spojeným s radostí z práce. Přál bych si, aby všichni Ti, jejichž práci dnes Vaše prodavačka prodala, věděli, že ti, kteří stojí mezi Vaší společností a zákazníkem, jsou profesionálové, kteří nezkazí úsilí, které za ušitím obleku stojí. Srdečně Vám děkuji a přeji zdar ve Vašem podnikání. Po mé dnešní první zkušenosti Vás mohu ujistit o tom, že do Vaší prodejny opět zavítám, neboť přístup Vaší prodavačky mě opravdu přesvědčil, že jsem na správném místě s bezvadným servisem. Pokud je možné paní prodavačce vyjádřit díky Vašim prostřednictvím, potěšilo by mě, pokud byste tak učinil. Rád bych jí udělal radost.

Se srdečným pozdravem,

M. Zajíček

Boli sme s nevestou dokonale zladení

Dobrý deň,

chcem sa ešte raz poďakovať za pomoc pri výbere oblekov a doplnkov. Neviem, či si ma budete pamätať, ale bol som na predajni v Brne v sobotu v polovici septembra. Boli sme s nevestou dokonale zladení. Ďakujem pekne.

Od prvního okamžiku jsem se nestačil divit

Přeji dobrý den pane řediteli,

na počátku mého e-mailu bych navrhoval, aby se k Vám dostaly i poznatky o tom, že Vaši zaměstnanci jsou profesionálové a milí lidé, kteří svým přístupem dokáží zaujmout zákazníka a předat mu všechny své vědomosti. Dne 29. 9. 2017 jsem byl se svou manželkou nakupovat v prodejně v Pardubicích. Musím říci, že mě zaujal interiér prodejny – to při vstupu, včetně motocyklu Jawa za výlohou. Takže nic nebylo v nepořádku, nejsem nespokojen, žádné nesrovnalosti jsem neshledal a není nic, co by se mi nelíbilo. Ujala se nás, tedy spíše mě, dle vzhledu slečna Anežka Mlynářová a v podstatě od prvního okamžiku jsem se nestačil divit. Naprosto upřímně – velice šikovná mladá dáma, která dělá Vaší firmě opravdu dobré jméno. Anežka, tak jak měla své křestní jméno na jmenovce, mě ujistila, že jsem udělal jen dobře, že jsem se šel obléknout k Vaší firmě. O konkurenci, dá-li se tak nazvat, se zmiňovat nebudu. Již Vás nebudu unavovat svými dojmy, které jsou jen nejlepší. Chtěl bych, abyste této odbornici na svém místě tlumočil mé poděkování za čas, který mně s mou manželkou věnovala. Díky její péči jsem si u Vás vybral oblek včetně doplňků, v kterém se cítím velmi dobře. Děkuji, že zaměstnáváte mladé lidi, kteří své práci rozumí. Jen na okraj, profesí jsem policejní vyšetřovatel a jako neuvolněný zastávám funkci starosty obce.

S pozdravem

Mgr. J. Havránek

Už nemám důvod chodit do jiné prodejny

Dobrý den pane řediteli,

chci vyjádřit velký dík a úctu vašemu personálu za poskytnuté rady a pomoc s výběrem hned několika druhů zboží. Vystupování obou asistentek na mě působilo vysoce profesionálně! Dostal jsem se k Vám jako člen integrovaného záchranného systému hlavního města Prahy, kterému vaše firma poskytla zvýhodněnou akci, čehož si vážím. Kvůli tomu už nemám důvod chodit do jiné prodejny s tímto sortimentem a velice rád vás doporučuji svým kolegům. Přeji přemíru spokojených zákazníků.

S pozdravem Petr Bouzek

Mě i mou ženu ohromil naprosto profesionální přístup

Dobrý den,

na poslední chvíli jsem sháněl oblek a vaše prodejna v Českých Budějovicích mi byla doporučena přáteli. Nejen, že mě potěšila cena zboží a rychlost krejčovských úprav, ale naprosto mě i mou ženu ohromil přístup skutečného profesionála, odborného poradce Michala Barouše. I když jsem přišel oblečen v riflích, tričku a teniskách, tak ho to nevyvedlo z míry a věnoval se mi, jako bych byl zámožný muž. Nejenže byl milý, nevtíravý, ale vše mi vysvětlil, nepoučoval, krásnou formou se mnou vše zkonzultoval a doporučil. Proto vám píši, protože s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. A protože jsem byl velmi spokojený s výběrem, doporučením, krejčovskou úpravou a prostě s celou koupí, tak jsem ještě natěšen zajel do zmíněného obchodu týž den pro kompletní oblečení pro mého syna. Ten byl také velmi překvapen, jak je tento odborný poradce výborný. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu ve vašem obchodě v Českých Budějovicích.

Nemohli jsme si vybrat lépe

Dobrý den,

dnes jsme byli s přítelkyní kupovat oblek na svatbu, která se nám koná příští rok. Proběhli jsme neskutečné množství krámů a při zoufalství z toho, že na sebe nedostanu jiný oblek než ušitý na míru jsme zašli do obchodu BANDI. Nemohli jsme si vybrat lépe. Personál byl naprosto úžasný. Slečna se jen podívala a hned viděla, jakou mi přidělit velikost a doplňky k obleku. Vše padlo jak má a s úsměvem jsme odešli velice spokojeni. Moc děkujeme vašemu týmu za skvělou práci.

Musím ocenit vysoce profesionální přístup

Dobrý den,

musím ocenit vysoce profesionální přístup vašich prodavaček v Ústí nad Labem. Opravdu maximální spokojenost. Také dnešní nákup byl velmi příjemný.

Zdravím do Ústí

K. Slapnička

Snaha vyhovět, profesionální nasazení a skvělá atmosféra

Dobrý den,

ráda bych poděkovala panu Michalovi, který nám včera odpoledne pomohl vybrat oblek pro mého syna do tanečních. Udělala na nás dojem jeho profesionalita a nasazení, snaha vyhovět našim požadavkům, to jak nám vše vysvětlil i atmosféra v prodejně. Vybrané zboží jsme si zamluvili a vrátili se pro něj později. Platbu jsme řešili s jeho milými kolegyněmi. Neměli jsme tedy možnost mu sdělit naše pocity osobně.

Takže díky a na shledanou :-)

Ing. P. Kružberská


Chtěl bych vyjádřit velký obdiv

Dobrý den,

dnes 9. 9. 2017 jsem byl ve vaší prodejně BANDI v Brně kupovat oblek pro syna. Obsluhoval nás prodavač se jmenovkou Nikola. Chtěl bych vyjádřit veliký obdiv k jeho vystupování a znalostem. Je to člověk, který dělá dobré jméno Vaší firmě. Je to člověk na svém místě. Važte si ho. Takových je v obchodech opravdu velmi málo.

V. Maloušek

Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou vůči zákazníkům

Dobrý den, pane řediteli,

rád bych touto cestou poděkoval Vám za tak skvělý obchod. Posledních pár měsíců řeším situaci s obleky a musím říct, že Vaši zaměstnanci jsou naprosto výjimeční a profesionální. Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou vůči zákazníkům. Jedná se o dva pány: p. Konečný a také p. Volský, kteří se postarali nejdříve o výběr obleku, následnou reklamaci a potom znovu výběr. Asistence při výběru začala na pobočce na Vysočanech v Praze. Jsem velice rad, že se o mě starali právě tito lidé! Doufám, že můj e-mail se k Vám dostane.

S pozdravem, od teď už Váš stály zákazník,

M. Kolesnyk

Překvapilo mě stylové prostředí a přístup vašich zaměstnankyň

Dobrý den,

dnes jsem poprvé navštívil Vaši prodejnu, resp. výdejnu eshopu v Ostravě. Velmi příjemně mě překvapilo stylové prostředí i přístup obou Vašich zaměstnankyň na této prodejně. Dámy se nám ochotně věnovaly, dostali jsme i kávu a nakoupili jsme s partnerkou to, co jsme potřebovali. Děkuji za to, že jsme odcházeli nadmíru spokojeni a s dobrým pocitem.

S pozdravem P. Hora

Výdejna e-shopu – stylové prostředí a profesionální přístup

Dobrý den,

dnes jsem poprvé navštívil Vaši prodejnu, resp. e-shop v Ostravě u Fabricu. Velmi příjemně mě překvapilo stylové prostředí i přístup obou Vašich zaměstnankyň na této prodejně. Dámy se nám ochotně věnovaly, dostali jsme i kávu a nakoupili jsme s partnerkou to, co jsme potřebovali. Děkuji za to, že jsme odcházeli nadmíru spokojení a s dobrým pocitem.

S pozdravem

P. Hora

Děkujeme za milý přístup a odborné rady

Dobrý den, ráda bych poděkovala slečně Tereze Kárníkové, která se o nás vzorně starala během nákupu obleku a doplňků pro mého manžela a syna na svatbu v červenci a v srpnu 2017. Slečna Kárníková byla velmi ochotná a přátelská, zároveň nám velmi odborně poradila. Ještě jednou děkujeme za tak milý přístup při nakupování oblečení na významnou rodinnou událost.

S přátelským pozdravem

Ing. H. Pánková

Prodejna BANDI zvítězila

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval za velmi vstřícný a profesionální servis celému kolektivu BANDI, pobočka Praha 4 - Michle. Vybíral jsem si oblek na svoji svatbu a volba BANDI se ukázala býti správnou. Navštívil jsem vícero obchodů, avšak prodejna BANDI zvítězila. Milé, čisté a příjemně chlazené prostředí, na rozdíl od konkurence bez otravného „hudebního“ smogu, péče jednoho prodejce po celou dobu nákupu, dostatek času na výběr oblečení, profesionální poradenství a v neposlední řadě sympatické občerstvení pro mě i mou snoubenku. To vše jsou střípky, které dohromady složily mozaiku velmi příjemného nákupu, u jehož konce nemrzí sáhnout do peněženky. Vaše služby určitě doporučím svému okolí. Zejména bych rád poděkoval Daně Bílé, dále pak z prvního kola nákupu její sympatické kolegyni - blondýnce, jejíž jméno jsem si bohužel nezapamatoval. Speciální dík pak zasílám Alexeji Nikišenkovi, který rozumí chlapské duši natolik, že se v pravý okamžik umí objevit u znaveného klienta a povzbudit ho sympatickou nabídkou panáčka nebo vína. ;-) Na svoji svatbu se těším od samého začátku, nyní mám však o důvod více, protože budu díky BANDI opravdu dobře oháknutý. ;-) Děkuji, přeji mnoho pracovních úspěchů a krásný den.

M. Typlt

Máte pěkné výrobky a hlavně super personál

Dobrý den,

máte pěkné výrobky a hlavně super personál. Včera jsem si u vás koupil oblek a musím ocenit hlavně úžasný přístup paní Zmatlíkové, která skvěle pomáhala s výběrem obleku. Díky ní jste získali věrného zákazníka. Příště u ní rád opět nakoupím a doporučím vás.

Hezký den

P. Kusý

Oceňuji profesionalitu a přehled

Dobrý den, pane řediteli,

dnes jsme byli vybírat svatební oblek ve Vaší prodejně v Plzni. Věnoval se nám manažer prodejny, pan Nágr. Chtěl bych touto cestou ocenit jeho profesionalitu a přehled. Určitě Vaše služby doporučím známým a přátelům.

S pozdravem

M. Holčák

S výběrem pánského obleku jsme velmi spokojeni

Vážený pane řediteli,

rádi bychom touto cestou vyjádřili pochvalu Vaší zaměstnankyni paní Evě Jurášové z pobočky v Praze 4 - Michle. Dne 21.07.2017 jsme navštívili tuto pobočku, kde se nám paní Eva Jurášová ochotně věnovala. Chválíme její odborné znalosti a profesionální přístup ke klientovi. S konečným výběrem pánského obleku jsme byli velmi spokojeni. Velkou měrou k tomuto výběru přispěla paní Eva Jurášová. K takovým zaměstnancům můžeme jen gratulovat.

S přátelským pozdravem manželé Harsovi

Celý nákup jsme si nesmírně užili

Dobry den,

dnes 22.7.17 jsem navštívil prodejnu v Pardubicích za účelem pořídit si nový oblek na svatbu. Po příchodu do prodejny jsme spolu se snoubenkou byli během několika málo okamžiků osloveni zaměstnankyní, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Bylo mi velmi příjemné s jakou péči se nám věnovala po celou dobu. Nejen že mi pomohla vybrat oblek, který mi padl jako kdyby byl na míru, ale také vše doplnila znalostmi pravidel společenské etikety. Zkrátka celý nákup jsme si nesmírně užili. Přistup zaměstnanců byl naprosto profesionální a přátelský. Velmi nenuceně jsem si k obleku dokoupil všechny potřebné doplňky, i přesto že jsem to v plánu neměl. Zaměstnanci pardubické prodejny by mohli být vzorem pro pracovníky v obchodu a službách. Vše bylo při placení završeno příjemnými drobnými dárky.

S pozdravem D. Šaradín a T. Pacáková budoucí Šaradínová.

Chtěl bych poděkovat prodávajícím z e-shopu www.BandiVamos.cz

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat prodávajícím z BANDI e-shop - výdejního místa v Ostravě, za nevšedně příjemný zážitek z nakupování. Ač jsem nedělal žádnou velkou objednávku, ani nejsem známá osobnost, jejich servis byl jako pro VIP! Jistě se rád vrátím. Zvlášť děkuji za profesionální a ochotný přístup odborné poradkyni Lucii Najdekové. Její přehled a vstřícný přístup dává kupujícímu jistotu, že dostává služby vysoké úrovně a kvality. Paní Lucie Najdeková je skutečnou tváří značky BANDI a já jen doufám, že takové zaměstnance máte nebo budete mít na všech pobočkách, protože vytváří nezapomenutelný pocit z nakupování!

S přáním mnoha dalších spokojených klientů

Bc. S. Przeczek, DiS.

Rád bych se s vámi podělil o zážitek z mého nákupu

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o zážitek z mého nákupu. Dne 6. 7. 2017 jsem měl možnost navštívit pardubickou prodejnu Pánské obleky BANDI. Během chvilky se mě ujala slečna Veronika. Musím velmi pozitivně hodnotit její přístup k zákazníkovi. Měl jsem určitou představu o obleku, který chci pořídit, ale slečna Veronika díky své profesionalitě předčila má očekávání a navrhla mi vhodnou kombinaci, v níž jsem se cítil velmi pohodlně. Rád bych touto cestou poděkovat slečně Veronice za pozitivní zkušenost a pogratuloval k tak znalému personálu. Doufám, že budu mít brzy cestu kolem a opět budu mít možnost navštívit váš obchod.

 

S pozdravem a přáním krásného dne,

 

M. Pařil

Pochvala za profesionální přístup a ochotu

Dobrý den, rád bych touto cestou pochválil Vaši pracovnici Zdenku v brněnské prodejně. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a ochotě jsme dne 7.7. nakoupili poměrně velké množství položek během příjemně krátké doby. Co donesla, to sedělo. Připravuji se na dlouhodobý pobyt v zahraničí a čas je pro mě vzácná komodita, takže si cením velké efektivity nákupu.

S přáním hezkého dne a dalších úspěchů

M. Bartoň

Vaše pracovnice dělají lidem radost

Dobry večer,

sedím doma a až nyní jsem se uklidnila po nákupu ve Vaší prodejně v Ústí nad Labem. Byla jsem se synem a jeho přítelkyní nakupovat oblek. Syn je pracovně vytížený, přišli jsme asi v 17:40 do prodejny v Ústí nad Labem. Prodávající byla milá a nedávala nijak najevo, že je čas před uzavřením. V přátelském a milém prostředí začal doslova koncert. Radost jak z mladé, šikovné prodávající tak z celého usměvavého kolektivu. Syna jsme ustrojili komplet i s ponožkami, páskem, obuví, košilí a kravatou. Drobná úprava, vše padnoucí a pěkně s informacemi, jak se dobře pohybovat v oblečení od vás ve společnosti. Je mi 56 let a nesetkala jsem se doposud s takovým přístupem a prodejem pro běžného zákazníka. Všude Vás budu chválit, díky, že jste a Vaše pracovnice dělají lidem radost.

Děkuji, Baliharová

S tak vysokou profesionalitou jsme se ještě nikde nesetkali

Dobrý den,
včera jsem zakoupil ve vaší prodejně v Plzni pánský oblek s doplňky. Protože obleky nekupuji každý den, mé znalosti problematiky byly minimální. Ujala se nás slečna/paní Veronika. S vysokou profesionalitou a trpělivostí s námi vybrala velikost, střih,barvu a účel, pro který je oblek určen. Po vyzkoušení obleku, včetně kompletních doplňků, jsme sladili jejich barvy s barvami šatů manželky. Po celou dobu zkoušení se Veronika chovala velmi vstřícně,mile, ale přitom nevtíravě. Samozřejmě před koupí jsme navštívili několik jiných prodejen, ale s takovým přístupem a profesionalitou jsme se zdaleka nesetkali.
Veroniko, díky!

J. Nosek

Držím vám palce

Dobrý den,

minulý pátek jsem u vás byla s kamarádem vybírat oblek na svatbu. Bylo to pravděpodobně v prodejně ve Vysočanech. Váš zaměstnanec se jmenoval Dominik. Byl velmi milý, ochotný, nabízel nám nejen další možnosti, ale služby. Já (a i celá naše banda) jsem byla maximálně spokojená. Moc děkujeme, cítila jsem se u vás jako doma. Držím vám palce, hezký den.

T. Vančatová

Již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem

Dobrý den,

jen bych Vám chtěla sdělit, a sice v žádném případě ne stížnost, ale velkou poctu, že mezi Vaše zaměstnance patří slečna/paní Lucie Šmídová z pobočky Ostrava. Tato poradkyně dle mého názoru odvedla dnes neskutečnou odbornost při prodeji obleku včetně doplňkové nabídky. Manžel si přišel koupit do Vaší prodejny pouze oblek a důrazně podotýkám, že odešel velmi spokojen s oblekem, košilí, motýlkem, botami, ponožkami a páskem do kalhot. Při výběru obleku byly nabídnuty věci navíc sl./paní Šmídovou z našeho pohledu velmi odborně a nenásilně. Pracuji jako manažerka pro jednu nejmenovanou firmu v oboru obchodu, takže mi přístup personálu obchodu-prodejny není cizí. Opravdu musím potvrdit, že již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem.

Zdraví R. Válková

Do vaší prodejny se znovu vrátím

Jsem ve velkém spěchu, a přesto si musím najít čas Vám dnes napsat toto poděkování.
Dnes ráno (16.6.2017), jsem navštívil Vaši prodejnu na Rokycanské ulici v Plzni. Důvodem mé návštěvy byla nutnost sehnat velmi rychle nové boty a košili, neboť jsem před několika dny dostal životní příležitost získání smlouvy s jednou zemí na blízkém východě, a byl jsem pozván na audienci přímo k prezidentovi tohoto státu.
U vchodu do prodejny jsem se setkal s Vaším zaměstnancem, který mi vysvětlil že prodejna otevírá až od 10:00 a zároveň se zeptal jestli mi může nějak pomoci. Vysvětlil jsem že v 10:00 musím již odjíždět na letiště. Poté jsem byl pozván dále do prodejny a tento pán (jeho jméno bohužel neznám) se o mne perfektně a profesionálně postaral.
Většinu života se věnuji obchodu a proto si velmi vážím tohoto přístupu a opět musím konstatovat, že se do Vaší prodejny znovu vrátím.

J. Máca

Určitě vás budeme doporučovat

Dobrý den,

moc radi bychom ještě jednou poděkovali za včerejší pomoc při výběru obleku pro mého přítele na svatbu. Ujala se nás slečna nebo pani Tereza-blondýnka nevím příjmení ;). Nemuseli jsme ani nic říkat a hned věděla, co mému příteli padne. Byla neskutečně milá a ochotná a díky ní jsme vybrali vše co je potřeba :). V dnešní době mě tento přístup velice mile překvapil, proto jsme se rozhodli touto cestou ještě jednou poděkovat, a je dobré myslím vědět, jak Vaši zaměstnanci fungují, protože podle toho se klienti vrací :). Určitě Vas budeme doporučovat známým a my sami k Vám rádi zavítáme znovu, až budeme hledat zase správný oblek :).

Takže ještě jednou děkujeme, Terezko, za pomoc, jak při výběru správného obleku pro ženicha ,tak výběru košile a motýlka pro našeho syna :)

Pěkný zbytek dne

T. Rezková a D. Král

S výběrem jsem velmi spokojen

Dobrý den,

dnes jsem na vaší prodejně v Olomouci kupoval oblek na svatbu. Nehledal jsem nic drahého, protože kromě svatby v tom chodit moc nebudu. I tak se o mě na vaší prodejně vzorně a trpělivě starali a musím říci, že i s výběrem jsem velmi spokojen. Velké dík za jejich práci.

S pozdravem

P. Vařeka

Tato zkušenost nám vyrazila dech

Dobry den,

nedávno jsme navštívili vaši prodejnu v Brně, kde jsme oblékali mého bratra na svatbu. Věnovala se nám po celou dobu paní Aneta. V dnešní době není vůbec zvykem potkat v obchodech s oblečením někoho milého. Jenže ona nebyla jen milá, ale naprosto profesionální, vstřícná, empatická, vše vysvětlila, doporučila a vůbec nás nemrzelo, že jsme u vás nechali za oblek s doplňky 15.000 Kč. Tato zkušenost nám tak vyrazila dech, že jsme vás doporučili dál a vím alespoň o dalších 5 lidech, kteří si u vás již nakoupili. Je skvělé, že existují firmy, které zaměstnávají takové jedničky, jako byla paní Aneta. Prosím, vzkažte ji můj dík a obdiv. Takové odborníky dneska málokdy potkáte. Vy ji máte a važte si ji, prosím.

M. Pazderský, Tišnov

Určitě vás mohu všem ostatním vřele doporučit

Dobrý den,

velmi rád bych Vám touto cestou chtěl zaslat zpětnou vazbu na můj včerejší nákup ve Vaší provozovně na Praze 4. Obsluhovala mě slečna Klára Bobrovská, která mi byla velmi nápomocna s výběrem i radou, vše mi ochotně vysvětlila a nákup komplet oblečení na svatbu se tak pro mě stal příjemným zážitkem. Chtěl bych Vám, a hlavně jí touto cestou velmi poděkovat. Byl jsem ze servisu, který se mi dostal opravdu nadšený. Z nového obleku a doplňků mám velkou radost. Určitě vás mohu všem ostatním vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu stejně spokojených zákazníků.

S přátelským pozdravem

J. Komzák

Poděkování za perfektní servis

Dobrý den,

chtěli bychom vám touto cestou poděkovat za včerejší perfektní servis při výběru obleku, všeho co k tomu patří a vašemu personálu. Bohužel si nepamatujeme jméno paní, která nás měla na starosti.

Každopádně, již poněkolikáté jsme se přesvědčili, že při výběru obleku jsme vždy udělali dobře, když jsme se obrátili na vaši pobočku. Je znát profesionalita personálu a ochota pracovat pro zákazníka.

Váš obchod budeme doporučovat nadále, jak to již samozřejmě děláme :).

Děkujeme. Hezký den. Manželé Dukátovi

Poděkování za odborné rady

Vážený pane řediteli,

včera jsem měl po delší době opět možnost navštívit Váši prodejnu v Ostravě. Máte skutečně velmi pěkné a vkusné zboží. Krásné prodejny, které dávají kupujícímu pocit klidu a příjemného nakupování.

Rád bych touto cestou poděkoval paní Kristýně. Málo kdy a málo kde se člověk setká s tak příjemnou, empatickou a v neposlední řadě fundovanou mladou paní. To co jsem ocenil nejvíce bylo, že mi paní Kristýna poradila, nejen jaký oblek si mám vybrat k mé postavě, ale také jak a s čím ho sladit. Obleky si kupuji již roky, ale nikde jsem se v podstatě nesetkal s tím, že by mi někdo řekl, že mi kapsy u kalhot odstávají, a že by byl pro můj typ postavy vhodný jiný střih kalhot a podobné drobnosti. Vše mi bylo podáno velmi profesionálně a zároveň velmi příjemným způsobem. Vaše konkurence jde cestou prodat za každou cenu, ať v tom člověk vypadá jak chce, hlavně že máme prodáno. Po pravdě je toto velmi krátkozraké a velmi rychlá cesta jak ztratit zákazníka.

Sám jsem ředitel společnosti a vím, kolik práce dá člověku vybudovat silnou a stabilní společnost. A také dobře vím, že k tomu potřebujeme mít kolem sebe tým lidí, na který se můžeme spolehnout. A také dobře vím, jak těžko se tito lidé hledají. :-)

V Březnu se k Vám zase velmi rád vrátím a do té doby přeji Vám i všem Vašim zaměstnancům hodně stejně spokojených zákazníků, jako jsem já, pokaždé když k Vám zavítám. 

Jen možná taková drobnost. Pokaždé, když k vám jedu, mám problémy s parkováním. Máte pouze dvě parkovací místa. Včera mi trvalo takřka čtvrt hodiny, než se mi podařilo zaparkovat. :-)

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Martin Havlín

Poděkování za profesionální přístup

Dobrý den,

část dnešního odpoledne jsem trávila u Vás na prodejně v Brně. Kupovala jsem se synem pro něj oblek, košile, kravaty, pásek. Chci Vám moc poděkovat, pochválit slečnu (mladou paní?) Andreu, která se nám věnovala naprosto úchvatně (má paměť snad ani nesahá ke chvíli, kdy kolem mě takto někdo běhal :-)). Díky ní máme báječný pocit, plnou tašku (a prázdnou kartu :-)).

Teď vážně - prostředí opravdu úchvatné, slečna Andrejka zkušená, profesionální a milá. Pozdravujeme. Oceňuji i vodu na prodejně. Sortiment je báječný a ceny jsou příznivé. Přeji mnoho sil a mnoho spokojených zákazníků,

 s přátelským pozdravem

 Jana Kalašová a syn

Poděkování za profesinonální zaměstnance

Dobrý večer, dnes jsme byli nakupovat v prodejně na Praha 4, obsluhovala nás paní Eva Jurášová. Chtěla jsem Vám poblahopřát a zároveň poděkovat za tak profesionální výběr zaměstnanců. Jak paní Jurášová, která nás přímo měla na starosti, tak zbytek teamu opravdu velká spokojenost. Pracovala jsem 16 let jako obchodní ředitelka a těchto věcí si stále všímám... přeji Vám pohodové svátky a do budoucna jen spokojené zákazníky, jako jsme byli dnes my... Bohužel jsem nenašla adresu na vedení, prosím předat dále a prosím zároveň předat poděkování na prodejnu.
Děkuji
Lenka Tůmová


Poděkování za profesionální přístup

Rád bych tímto poděkoval Vaší kolegyni Tereze Syrovátkové za to, že se mi plně profesionálně věnovala při mé včerejší návštěvě Vašeho obchodu Bandi Vamos v Praze 4 - Michli. Taktéž jí děkuji za ochotu, trpělivost, rady a čas, který mi věnovala. Michal Čán

Děkuji za špičkový servis

Dobrý den,

byli jsme nakupovat obleky pro mého přítele a tatínka na svatbu ve Vaší prodejně Praha 9 Vysočany a byli jsme nad míru spokojení. Takový servis jsme v obchodě ještě nezažili. Milé a velice ochotné prodavačky se o nás profesionálně postaraly a my jsme mohli odejít s pocitem, že jsme dostali jen to nejlepší. Můj tatínek nakupování moc nemusí, ale ve Vašem obchodě byl nad míru spokojený. Chtěla bych jim touto cestou ještě jednou poděkovat za špičkový servis, Blínovi a Rebhanovi

Děkuji za péči, zůstanu věrným zákazníkem

Člověk obvykle někam píše, když je velmi nespokojen či rozezlen. Myslím ale, že by měl napsat také v případě, že byl mile překvapen a potěšen. Potřeboval jsem koupit nový oblek. Na základě webové nabídky a kvalitní prezentace jsem si ze široké nabídky možností v Brně (Blažek, Delor, Royal, Volansky, Koutný ad.) vybral jako první k návštěvě právě vaši prodejnu. Hned se nás ujala vaše zaměstnankyně p. Monika. Od začátku nás vstřícně provázela výběrem, zjistila preference, citlivě vysvětlovala jaké kombinace a proč bychom měli volit atd. Nakonec jsem zakoupil nejen oblek, ale také košili, kravatu, pásek a boty. Ačkoliv nemám nakupování nijak v lásce, opravdu jsem si to užil. Děkuji za péči, kterou jste mi věnovali, zůstanu věrným zákazníkem, Josef Zeman

Budeme společnost BANDI doporučovat

Byli jsme s partnerkou vybírat svatební oblek na pobočce v Praze Michli. Obsluhovala nás paní Eva a musím říci, že její vystupování bylo zcela korektní, profesionální a příjemné. Také na základě jejího přístupu budeme společnost BANDI doporučovat a jistě, v případě potřeby, znovu navštívíme. M. Husák

Hezký interiér obchodu a především profesionální obsluha

Dobrý den,

v sobotu jsem měl premiéru nákupu ve Vašem obchodě v Praze 9. Příjemně mě i manželku překvapil hezký interiér obchodu a především profesionální obsluha - zde v podobě sl. Moniky. Ať se Vám daří, Martin Kalenda

Poděkování za přístup k zákazníkům

Velice rád bych poděkoval Vaší firmě za přístup k zákazníkům. Dnes jsem si byl ve Vaší prodejně Praha 9 koupit kabát. Přístup Vašeho zaměstnance (Martin Volek) byl velice vstřícný a vysoce odborný. 25 let podnikám v oblasti zdravotnické techniky a setkávám se stále s mnoha prodejci, lékaři apod. Blahopřeji, že máte ve svém týmu takovéto odborníky. S vděčností a s úctou Ing. Václav Vlasák

V Bandi jsem byl poprvé na doporučení a vím, že se zase vrátím

V pátek jsem nakupoval na Vaší pobočce Praha 9 - Vysočany (ul. Kolbenova). Byli jsme obsluhováni Vaším prodejcem Martinem. Chtěli bychom ho touto cestou moc pochválit za přístup, ochotu, znalost v oboru a za celkové vystupování. Sám z vlastní branže vím, jak je důležité lidi motivovat a chválit, proto bych byl moc rád, abyste si našli čas i Vy a pochválili ho. V Bandi jsem byl poprvé na doporučení a vím, že se zase vrátím, bylo mi tam moc příjemně. David Procházka

Den 9. 4. 2016 bude pro mě dnem, kdy jsem (jako chlap) rád nakupoval

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat slečně Ladě Boučkové z prodejny Praha 4 Michelská, která mi s velmi milým a profesionálním přístupem poradila s výběrem obleku. Den 9. 4. 2016 bude pro mě dnem, kdy jsem (jako chlap) rád nakupoval. Z původního záměru koupě jednoho obleku jsem odcházel velmi spokojený z prodejny se dvěma obleky a koženými botami. Po této příjemné obsluze se znovu velice rád vrátím do Vaší prodejny. Ještě jednou děkuji slečně prodavačce. Ing. Petr Rezek

Vím, jak je ochota a přístup k zákazníkům důležitý

Velice rád bych Vám touto cestou poděkoval za služby a přístup Vašich zaměstnanců. Kupoval jsem u Vás třetí oblek a spoustu doplňků, vždy jsem byl velice spokojen. Například dnes jsem si koupil oblek na prodejně v Českých Budějovicích a musím velice pochválit slečnu Janu Dvořákovou, její přístup a ochota je velice profesionální a byla velmi milá. Píši Vám, protože mám sám na starosti 22 maloobchodních prodejen se spotřební elektronikou po celé ČR a vím, jak je ochota a přístup k zákazníkům důležitý. Děkuji Vám za vaše služby! Daniel Chrášťanský

Takto si představuji chování k zákazníkům

Dnes jsme se synem navštívili vaši prodejnu v Ústí nad Labem. Potřebovali jsme obleky. Tak skvělý přístup jako vašich děvčat jsem ještě nikde nezažil. Příjemné ochotné a trpělivé, no paráda. Byli jsme neskutečně spokojeni s nákupem. Ve všem nám výborně poradily, takže jsme kromě obleků koupili i košile a doplňky. Takto si představuji chování k zákazníkům. Patří jim jedno velké díky, Martin Strnad

Velké díky Vaší firmě, která je v tomto oboru jedinečná

Dnes jsme byli nakupovat v prodejně na Praze 4 a byli jsme velice mile překvapeni. Milý personál, již po vstupu o nás bylo skvěle postaráno, zvláště p. Bětkou, která se nám maximálně věnovala a uměla poradit. Velké díky za to, jak dělá svoji práci. Velké díky Vaší firmě, která je v tomto oboru jedinečná, našli jsme vše, co si jen můžeme přát, nakupováni v BANDI byla radost. Budeme se těšit na další nákup. Kamil a Ilona Slepičkovi

Pokud budu podobné zboží opět objednávat, určitě se obrátím na Vás

Dobrý den,

chtěl bych alespoň touto formou poděkovat za velice příjemný přístup a chování Vašich zaměstnanců, obzvlášť pana Milana Groše, při osobním odběru v Ostravě. Zhruba před měsícem jsem si u Vás objednal zboží, které mi bylo předáno velice seriózním přístupem a bez jakéhokoliv problému nebo sebemenší prodlevy, což je v dnešní době více než příjemným překvapením. Pokud budu nějaké zboží podobného typu opět objednávat, určitě se obrátím na Vás. Jan Přadka

Byl jsem nadšen

Rád bych pochválil Vaši zaměstnankyni Lucii z pražské prodejny Budějovická. Dnes jsme s ni strávili cca 2 hodinky, pečlivě se mi věnovala. Je to profesionál s citem pro zákazníka, perfektně poradila a byla maximálně vstřícná a ochotná. Byl jsem nadšen. Díky p. Lucce se k Vám budu rád vracet. Ode dneška Váš věrný zákazník Daniel

Získali jste stálého zákazníka

Vážený pane řediteli,

dovolte mi poděkovat za kvalitu Vašich služeb a kvalitu Vašich pracovníků. Dnes jsem navštívil prodejnu v Ústí nad Labem. Na základě letáku a doporučení mých známých jsem do BANDI zavítal poprvé. Vysoká míra trpělivosti a odborné fundovanosti Vašich lidí (v mém případě konkrétně p. Bohuslavy Křížové) způsobila, že jsem v prodejně strávil mnohem více času, než jsem původně zamýšlel. Místo jednoho kusu oblečení jsem si odnášel zboží v hodnotě převyšující částku 5.000 Kč. Vždy mám radost, když se setkám s vysokou profesionalitou, kvalitou a ochotou. Získali jste stálého zákazníka, budu Vás ve svém okolí dále doporučovat. Mgr. Igor Culek, tajemník městského úřadu

Tak má vypadat prodejna s obleky

Chtěli bychom velice ocenit ochotu a odbornost prodejců v ústecké prodejně Bandi, kde jsme v neděli zakoupili svatební oblek. Velmi příjemné prostředí a milá, ochotná obsluha nás v dnešní době mile překvapila. Takhle má vypadat prodejna s obleky. Ještě jednou děkujeme. Věra Frimlová

Poprvé co jsem byl opravdu profesionálně obsloužen

Jsem manažer a sám rád dostávám zpětné reakce… Nakupuji spoustu obleků a poprvé co jsem byl opravdu profesionálně obsloužen, a to na pražské pobočce p. Ladou. Jiří Kříž

Jako ženichovi mi to bude díky vám moc slušet

Chystáme svatbu a v neděli 21. února jsme s partnerkou vydali vybírat svatební oblek od BANDI na pobočce v Praze Michli. Obsluhovala nás paní Eva a musím napsat, že její vystupování bylo zcela profesionální a příjemné. Také na základě jejího přístupu budeme společnost BANDI doporučovat našim svatebním hostům a jistě prodejnu rádi znovu navštívíme. S pozdravem M. Husák

Telefonní rada mi velmi pomohla se rozhodnout

Pane řediteli,
rozhodoval jsem se delší dobu pro koupi obleku. I po telefonu mi dokázala paní Eva z prodejny na Praze 4 byt natolik nápomocná, že jsem díky ní neváhal, prodejnu navštívil a koupil oblek přímo u BANDI Vamos na Praze 4. Paní Eva je opravdu zkušenou odbornicí, moc jí děkuji.
S přáním příjemného dne Ing. Daniel Mališ

BANDI – kdo jednou vyzkouší, je věrným zákazníkem

Dobrý den,
rád bych popsal svou milou zkušenost s prodejnou BANDI v Plzni. Vybíral jsem svatební oblek a vstřícnost spolu s ochotou slečny Veroniky při jeho výběru byla skvělá. Nikdy jsem se s tak milým přístupem nesetkal. Po této zkušenosti jste u mě na prvním místě. Znovu děkuji a těším se na další skvělé a spokojené nákupy u Vás. I vám příjemný den. L. Sedlák

Zjistil jsem, že nakupování může být příjemné

Dobrý den,
včera jsem navštívil novou prodejnu BANDI Vamos v Praze 9 – Vysočanech. Uvítal jsem zdejší parkovací místa i příjemnou obsluhu prodejny. Díky profesionálnímu a osobitému přístupu jsme se po celou dobu nákupu cítili jako mezi přáteli. I když nepatřím mezi milovníky nakupování, dvě hodiny strávené v prodejně byly velmi příjemné. V módě ani oblecích se nevyznám, a tak jsem ocenil dobrý vkus paní Veroniky, její radu ohledně výběru a kombinace vhodných barev košil, ve kterých jsem se cítil velmi dobře. Až se budu ohlížet po nové košili, nebo svatebním obleku, rád Vás zase navštívím.
Děkuje Petr a Petra

Nákup prvního obleku pro syna byl výjimečným zážitkem

Dobrý den,
s mým dospívajícím synem jsme navštívili prodejnu BANDI Vamos na Praze 4. Kupovali jsme zde pro něj jeho první oblek. Díky milému a profesionálnímu přístupu Vaší poradkyně se pro nás tento nelehký úkol stal velmi příjemným zážitkem. Rádi se budeme do prodejen BANDI Vamos vracet…
S pozdravem Simona Stierwaldová

Krásně se o nás postarali od začátku až do konce.

Dnes jsme nakupovali v prodejně v Olomouci. Opravdu skvělý zážitek a spokojenost nadmíru. Krásně se o nás postarali od začátku až do konce. Jsme nadšení a určitě jsme k Vám nezavítali naposledy :). Zůstaňte stále takoví a přeji mnoho spokojených klientů, jako jsme byli my s přítelem.

Ještě jednou děkujeme :)

Byl jsem velmi spokojený s přístupen zdejšího personálu

Vážený pane řediteli,

v úterý 5.1. jsem navštívil prodejnu na Praze 4 a byl jsem velmi spokojený s přístupen zdejšího personálu.

Obzvlášť bych chtěl poděkovat za vstřícnost a ochotu paní Monice Žajdlíkové, která se mi po dobu nákupu věnovala.

Děkuji a přeji hezký den, Martin Hruška

Dovolte mě, abych jménem svým i dalších kolegů Vaší společnosti srdečně poděkoval

Dobrý den,

dovolte mě, abych jménem svým i dalších kolegů Vaší společnosti srdečně poděkoval za slevovou akci pro policisty, hasiče a záchranáře. Velice si této akce, která byla stejně jako v minulosti hojně využita, vážíme a doufáme, že díky přízni Vaší společnosti budeme moci využívat kvalitu obleků Bandi i v budoucnu.

S pozdravem a přáním hezkého dne, Jan Tolar.

Podařilo se mi vybrat oblek, ve kterém jsem požádal svou milou o ruku

Dobry den, chtěl bych touto cestou vyjádřit svou spokojenost s nákupem obleku ve Vaší ústecké prodejně. V uvedené prodejně se mě osobně věnovala slečna Švadlenková, s jejímž trpělivým přístupem se mi podařilo vybrat oblek, ve kterém jsem později, během hokejového zápasu v Chomutově, požádal svou milou o ruku :-).

DĚKUJI.

Přeji Vám mnoho úspěchu v roce 2016.

Petr Matlach


Dnešní dopoledne ve vaší prodejně v Ústí nad Labem bylo famózní

Chtěl bych poděkovat značce Bandi za úžasný vánoční dárek pro členy IZS! Dnešní dopoledne ve vaší prodejně v Ústí nad Labem bylo famózní, ochotný a milý personál, prostě bomba! Celé dopoledne mi přišlo jak vystřižené z filmu Pretty Woman! Specielní poděkování slečně Sabině která byla během výběru k ruce a opravdu velmi se naběhala! Děkuji Celému kolektivu a přeji pohodové Vánoce!

Děkujeme za 50% slevu pro členy IZS. Radost nakupovat.

Děkujeme za odměnu pro členy IZS formou 50% slevy. Myslím, že něco takového rozhodně potěšilo každého z nás. Zároveň děkuji za profesionalitu a ochotu personálu v prodejně Pardubice - radost nakupovat. Honza

Děkujeme za akci pro policisty. Jsme jí velmi potěšeni.

Dobrý den,

děkujeme za akci pro policisty. Jsme jí velmi potěšeni. Znamená to, že si našeho povolání stále ještě někdo váží a respektuje. Loni, ještě jako svému příteli, jsem zakoupila kabát a krásný oblek s košilí, ve kterém se letos oženil:-) Škoda, že Vám nemohu zaslat foto-jen tak pro zajímavost, jak v něm vypadá obyčejný chlap, i když pro mě ten nej :-)

I můj přítel který nesnáší nakupování, neměl jedinou připomínku.

Dobrý den,

chtěla bych Vám upřímně poděkovat za Vaši značku. Nejen že sortiment je opravdu velký, kvalitní a cenově přijatelný, ale taky prodejny (navštívila jsem prodejnu v Ostravě a Olomouci) jsou příjemně zařízeny, personál milý a ochotný a člověk se tam cítí opravdu příjemně. I můj přítel který nesnáší nakupování, neměl jedinou připomínku. Spokojeně seděl v gauči zatímco já jsem vybírala kravatu za SMS z Velké Pardubické-perfektní nápad. Nezůstalo jen u kravaty. Taky chválím že si udržujete prodejny mimo nechutné nákupní centra typu Karolina apod. kde by mě ani nenapadlo do Vaší prodejny zavítat. Takže jen tak dál. Už teď se těším na další návštěvu.

Prodejce nedbal na pracovní dobu, byl velmi příjemný a odborně na výši

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou pochválit mladíka na Vaší prodejně Olomouc. Se synem jsem přišel minulou neděli nakoupit obleky. Přestože jsme přišli včas, přesto se naše zkoušení protáhlo asi půl hodinu přes zavírací dobu. Mladík nás obsluhoval prakticky oba naráz, nedbal na pracovní dobu, byl velmi příjemný a odborně na výši.

Děkuji jemu i Vám a přeji více takových zaměstnanců a hezké vánoční svátky.

S pozdravem Štokman

Vřele a svědomitě mi pomáhali se vším, co jsem si přál

Dobrý den,

dne 12. 12. 2015 jsem si ve Vaší prodejně v Pardubicích chtěl zakoupit nějaké košile a kravaty z Vašeho sortimentu. Byl jsem velmi mile překvapen vstřícností a ochotou celého personálu pobočky a především dámou Markétou Málkovou, která mi dělala osobní poradenství a vřele a svědomitě pomáhala se vším, co jsem si přál.

Došlo jak na koupi kravat, tak i na úpravu saka z obleku, který jsem si na stejném místě před rokem před Vánoci kupoval, jelikož se mi změnily tělesné proporce, a potřeboval jsem jej zúžit. I s tímto mi slečna nebo paní Málková velmi odborně a ochotně poradila a trpělivě vše, co mě zajímalo, vysvětlovala. Měla vynikající nápady a uměla skvěle variovat s věcmi, o které jsem měl zájem. Našla řešení i tam, kde já ho neviděl.

Touto cestou bych rád výše jmenované dámě poděkoval za její vstřícnost, pomoc a ochotu. Stejně tak celému personálu, a to i když jsem zboží zakoupil těsně před zavírací dobou, která pro ně nebyla v ohledu k zákazníkovi, žádnou překážkou.

Všem ve Vaší firmě, potažmo i Vám, pane řediteli, chci popřát pěkné Vánoce, úspěchy do nového roku 2016 a jen tak profesionální personál, jako je v pardubické pobočce.

Dnes si jdu vyzvednou upravené sako a těším se na osobní návštěvu právě zmiňované pobočky v Pardubicích.

S přáním pěkných vánočních svátků

Petr Škoda

Při nákupu oblečení jsem se snad poprvé v životě cítil příjemně

Milý kolektive BANDI,

rád bych vám touto cestou poděkoval za pomoc při nákupu obleku. Musím se přiznat, že kupování módy obecně nepatří k mým oblíbeným činnostem, spíše naopak.

O to krásnějším překvapením pro mě byla včerejší návštěva vaší prodejny. Milá, přátelská a ochotná obsluha i celková pohodová atmosféra byly důvodem, že ze mě brzy opadla nervozita a světe div se, při nákupu oblečení jsem se snad poprvé v životě cítil příjemně. Určitě i proto, že jsem díky paní prodavačce brzy získal důvěru v to, že se nám povede vybrat dobře padnoucí a pohodlný oblek. A tak jsem nemyslel na co nejrychlejší úprk z prodejny (mé obvyklé motto zní "rychle kup a zmiz"), ale v klidu, s kávou s dobrými radami si vybral i nějakou tu kravatu.

Jedinou malinkatou výtkou tak zůstává to, že zážitek pro mě byl natolik silný, že jsem usnul až ve 2 hodiny ráno. :-)

Ještě jednou tedy děkuji a těším se shledanou při některém mém dalším nákupu.

Lukáš

 

Nikde jsme nebyli tak spokojeni jak u Vás

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat Vašemu týmu za včerejší pomoc při výběru obleku. Byli jsme v různých obchodech, ale ten Váš nás opravdu zaujal a nikde jsme nebyli tak spokojeni jak u Vás. Konkrétně se nám věnoval pán-na jmenovce měl Pepíček.

Ještě jednou bych mu i touto cestou chtěla poděkovat. Nezažila jsem, aby nám takto s výběrem někdo odborně poradil. Odcházeli jsme domů nadšeni, spokojeni a jsme moc rádi, že jsme tento obchod a milé lidi potkali.

Jen tak dále. Máte velikou 1s * a doporučuji Vás všem.

Děkuji moc za pomoc a přeji krásný den.

Lucie

Byli jsme velmi spokojeni s nabídkou, kvalitou, příjemnou atmosférou a interiérem

Dobrý den, dnes jsme s manželem navštívili pobočku Bandi - Plzeň. Byli jsme velmi spokojeni s nabídkou, kvalitou, příjemnou atmosférou a interiérem - Jawa 250 - super, této prodejny.Velký podíl na naší spokojenosti měla sl. T. Zdvihalová, která se nám plně věnovala a svými odbornými znalostmi a taktním přístupem nás dovedla k úspěšnému nákupu ( několik košil, kalhoty, boty, další jsme objednali).

Děkujeme, určitě se budeme vracet.

Zdravíme. Manželé Janoušovi

Odhadnout, co sluší a sedne mé nekonfekční postavě, svědčí o velké profesionalitě

Dobré odpoledne přeji,

rád bych poděkoval černovlasé, na krátko ostříhané paní, která mi dnes po obědě na prodejně v Budějovické ulici pomohla vybrat oblečení a boty. Desítky minut tak trpělivě snášet a chápat moje rozmary i laické nápady, navíc na první pohled přesně odhadnout to, co opravdu sluší a sedne mé absolutně nekonfekční postavě, svědčí o velké profesionalitě a lidském přístupu paní prodavačky.

Ještě jednou moc děkuji a skláním obdiv! S úctou Jaromír


Neváhali zůstat ani po zavírací době

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat a pochválit kolektiv olomoucké prodejny, který se 14.10. dokonale postaral o mé ošacení. Neváhali zůstat ani po zavírací době, aby napravili, co já zameškal při přípravě na svatbu. Oba byli velice příjemní a ochotní a to i nad rámec profesionální povinnosti.

Odcházel jsem nejen dobře oblečen, ale i příjemně naladěn, což oceňuji zvláště s přihlédnutím k náročnému pracovnímu dni, který jsem měl za sebou.

S pozdravem Michal

Velice oceňuji příjemné vystupování a profesionalitu personálu.

Dobrý den

Dnes jsem navštívil Vaší prodejnu a rád bych Vám poděkoval. Velice oceňuji příjemné vystupování a profesionalitu personálu. Vždy se mi dostalo odborných rad,které mi pomohli při výběru. Rovněž se mi líbí prostředí a atmosféra obchodu.

Přeji mnoho úspěchů a spokojených zákazníků

S pozdravem

Petr

Odcházel jsem z prodejny s dobrým pocitem a rád se k vám zase vrátím

Dobrý den,

rád bych prostřednictvím emailu poděkoval vašim zaměstnancům. Dne 16.10.2015 jsem navštívil vaší prodejnu v Plzni. S manželkou se nás ujala slečna Tereza. Její přístup a ochota nás velmi mile překvapila. Odcházel jsem z prodejny s dobrým pocitem a rád se k vám zase vrátím.

Hezký den.

Martin

Oceňuji jejich přehled, ochotu a trpělivost

Vážení,

chtěl bych touto malou formou vyjádřit poděkování slečnám v prodejně Plzeň za velmi profesionální přístup. Oceňuji jejich přehled, ochotu a trpělivost. Bez obav se k Vám budu vracet a doporučovat Vaši prodejnu přátelům a známým. Roub

Nezažila jsem, aby nám takto s výběrem někdo odborně poradil

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat Vašemu týmu za včerejší pomoc při výběru obleku. Byli jsme v různých obchodech, ale ten Váš nás opravdu zaujal a nikde jsme nebyli tak spokojeni jak u Vás. Konkrétně se nám věnoval pán-na jmenovce měl Pepíček. Ještě jednou bych mu i touto cestou chtěla poděkovat. Nezažila jsem, aby nám takto s výběrem někdo odborně poradil.Odcházeli jsme domů nadšeni, spokojeni a jsme moc rádi, že jsme tento obchod a milé lidi potkali. Jen tak dále. Máte velikou 1s * a doporučuji Vás všem.

Děkuji moc za pomoc a přeji krásný den Lucie

Slečna v prodejně se mi ochotně věnovala a pomohla mi vybrat oblek s doplňky

Vážený pane řediteli,

chtěl bych moc pochválit kolektiv vašich zaměstnanců v pražské prodejně, konkrétně bych chtěl vyzdvihnout slečnu Pavlínu Bažantovou, která se mi velmi ochotně věnovala a pomohla mi vybrat vhodný oblek včetně doplňků. Tato slečna, jak mi bylo řečeno, byla v prodejně nová a pouze se "zaučovala". Svou práci však odvedla výborně jako profesionálka a já jsem byl velice spokojen.

S přáním hezkého dne

Štěpán Piller

Máte skvělý personál a velmi kvalitní zboží.

Vážený pane řediteli,

dne 20.2.2015 jsme s manželkou navštívili Vaši prodejnu v Plzni. Obsluhovala nás mladá prodavačka Michaela a postupně i manažerka prodejny Nicole. S tak skvělým přístupem jsem se ještě nesetkal a to je důvod mé pochvalné zprávy. Naposled jsem uvedené chování slyšel od mého otce, který se s ním setkal ve Vídni v r. 1964.

Máte skvělý personál a velmi kvalitní zboží. Již jsem Vás doporučil.

Hodně zdaru a jen tak dále.

Manželé Paškovi

Letiny 45,33601 Blovice

Byl jsem obsloužen velmi mile, profesionálně a rychle

Dobrý den,

dnešní den jsem byl ve vaší prodejně  na Praze 4 obsloužen  a to velmi mile, profesionálně a rychle paní A. Kredbovou .

Chci ji tímto velmi poděkovat a vaší firmě přeji mnoho úspěchů .

 

S pozdravem

PETR FALTYS

PRAHA

Setkal jsem se s úžasným personálem, který měl se mnou trpělivost

Dobrý den, 

byl jsem v prodejně v Olomouci na Roosvetlově ulici nakupovat oblek a setkal jsem se s tak úžasným personálem. Měli se mnou trpělivost a já si vše v klidu a v pohodě mohl vyzkoušet a pak mi poradili oblek, který se každému líbil. Vedle vás u mě v restauraci doporučili a příště už jen k vám do obchodu. 

Děkuji moc, ještě jednou a spousty tak spokojených zákazníků, jako jsem já. Díky. 


Po 25 letech manželství, byl poprvé manžel s nákupem spokojen

Dobrý den,

dnes jsme navštívili s manželem Váš obchod v Pardubicích. Byli jsme velmi mile překvapení přístupem prodavaček a celkovým image obchodu. Stalo se mi poprvé po 25-ti letém manželství, že manžel byl spokojen s nakupováním a netoužil mi utéct ven :). Slečna, která nám pomáhala s výběrem, byla velmi milá, nevtíravá a odborně na výši.

Děkujeme a Váš obchod budeme doporučovat dále.

Schubertová

Vaše profesionalita a servis mě hodně potěšil

Dobrý den,

rád bych Vám v následujících pár větách popsal svoji zkušenost s Vaší prodejnou v Ostravě. Po dlouhé době jsem se rozhodl ke koupi nového společenského obleku. Dal jsem na doporučení a pro tuto příležitost si vyhradil jeden víkendový den. Musím uznat, že vybrat si společenský oblek, se kterým mohu být spokojen, jsem nepovažoval za nic jednoduchého. Přesto se nemožné stalo skutečností. Jsem zcela učarován ochotou personálu ve výše zmíněném městě - a to především zaučující se mladou paní Adélou. Až doma jsem si uvědomil, co všechno musí člověk na prodejně snést, aby zákazníka učinil opravdu spokojeným.

Jsem náročný člověk a rád dám přednost kvalitě. Nesetkal jsem se ale nikdy s tak profesionálním přístupem, který dokáže splnit veškeré mé požadavky. Pokud bych byl na místě prodavačky, dávno bych s ledovým úsměvem sám sobě ukázal otevřené dveře ven. Bez nadsázky musím uznat, že Váš servis mě opravdu hodně potěšil. Chtěl bych Vám tímto poděkovat a popřát, aby Vám stejné tempo vydrželo.

Jsem s pozdravem a těším se na další nákup

Pavel Hýbl

Málo kde se setkáte s takovou příjemnou obsluhou

Dobrý den,

V pátek 16.1.2015 jsme byli spolu s přítelem vybírat pánský oblek na naší svatbu. Touto cestou chci pozdvihnout a poděkovat slečně, jménem Adéla. Na to, že měla na visačce ,, zaučuji se,, byla tato milá, usměvavá, ochotná prodavačka, v prezentaci výběru a dalších rad tak dokonalá, až jsme s přítelem z prodejny Ostrava odcházeli nadšeni. Rádi, že nám někdo poradil, věnoval se nám na 100 %. Zpříjemnila nám celý den volna. :-) Málo kde se setkáte s takovou obsluhou, ,, vše pro zákazníka,, a jsem ráda, že při výběru tak důležité věci byla tady jen pro nás a věnovala se nám.

Ještě jednou děkujeme. :-)

Piškulová

Vstřícnost prodavačky mě příjemně udivil

Dobrý den, dne 13.1.2015 jsem zavítal do Vašeho obchodu. Musím velice poděkovat Vaši prodavačce slečně/paní Bětce, která se mi hodinu a půl věnovala, radila a pomohla mě vybrat sako, kalhoty, košili, pásek, kravatu a obal na oblek. Původně jsem si šel jen pro oblek, avšak ochota, vstřícnost a osobní názor mě natolik příjemně udivil, že jsem zakoupil úplně vše. Cena, která byla nakonec kolem 8.000 Kč, mě nevadila na úkor kvality a ochoty slečny Bětky. Ještě jednou děkuji a rozhodně ještě několikrát navštívím Vás obchod.

Děkuji za vyřízení pochvaly s pozdravem

Petr Picka


Děkuji za rychlé odbavení, profesionalni přistup a perfektni vkus

Dobrý den.

Včera jsem u Vás na prodejně v Praze zakoupil oblek,kabát,boty a jiné doplňky. Tímto děkuji za rychlé odbavení, profesionalni přistup a hlavně perfektni vkus Ivety Majanové která nás perfektně obsloužila. Budu všude doporučovat.

Děkuji Jan Homolka

Profesionální a přesto lidský přístup prodavačky byl fantastický

Dobrý den pane řediteli,

chci Vám poděkovat za skvělou zkušenost s Vaší prodejnou v Olomouci na Rooseveltově ulici, kterou jsem dnes tj. 3.1.2015 navštívil s rodinou. Vaši zaměstnanci, sobotní směna, bohužel jsem se nezeptal na jména ( prodavačka s blond vlasy a mladší kolega), mě dnes velmi mile překvapili!!!

Hned po vstupu, se mi začala věnovat výše zmiňovaná paní a její profesionální, přesto lidský přístup byl fantastický! Byla vstřícná, nic mi nepodsouvala, jen doporučovala a právě proto jsem si "odnesl" oblek, tři košile a tři kravaty :-), ty kravaty mi dokonce i uvázala! Nabídla občerstvení mně i mé ženě, i dětem. Prostě byla báječná! Tuto Vaši prodejnu budu doporučovat všem, již jsem tak učinil na FB, kde se zprávy šíří, jak sám jistě víte, velmi rychle.

Přeji Vám mnoho takových zaměstnanců, protože takoví, jako jsou tito dva, je velmi, velmi málo. Ještě jednou děkuji a na shledanou u Vás v Bandi.

Michal Valenta


Byli jsme nadmíru spokojeni a překvapeni kvalitou a ochotou

Dobrý den,

včera odpoledne jsme s přítelem navštívili Vaší prodejnu v Pardubicích, a nedá mi to a musím poslat děkovný email.

Prostředí, servis paní prodavačky, vše bylo naprosto luxusní. Odnesli jsme si dvě košile a dva svetry. Byli jsme nadmíru spokojeni a překvapeni kvalitou a ochotou. Bohužel nezaregistrovala jsem jméno paní prodavačky co nás tak báječně obsluhovala, ale podle zákazníka to určitě dohledáte. Byl to pan Marcel Braun. Prosíme o vyřízení velké spokojenosti.

Děkuji a určitě budeme dále nakupovat u vás.

Mě osobně velice mrzí, že nemáte i dámskou kolekci.

Pěkný den.


V dnešní uspěchané době a komercí pohlceném světě jsem tomu ani nemohl věřit

Dobrý den,

dnes 20.12.2014 jsem navštívil prodejnu Bandi v Pardubicích. Přiznávám, že to bylo v rámci akce 50% slevy pro policisty ČR. Byl jsem velice příjemně překvapen prostředím a personálem, který se o zákazníky stará. V dnešní uspěchané době a komercí pohlceném světě jsem tomu ani nemohl věřit. Zpravidla tomu bývá tak, že se vás nikdo neujme, nic nevysvětlí atd.. Dovolte mi pochválit a vyzdvihnout naprosto profesionální přístup paní nebo slečny Veroniky Slezákové, která se mi věnovala. Bylo velmi příjemné vědět, že nejste obsluze na obtíž, jak tomu někdy bývá.

Přeji celé firmě jen to nejlepší a úspěšný rok 2015.

S pozdravem Bc. Miroslav Vokál.


Myslím, že toto gesto je krásným dárkem pro nás všechny

Dobrý den,

jsem policista sloužící 10 let v Praze, kdy jsem dnes využil Vaší štědré akce a zakoupil si u Vás oblek a kabát. Tímto bych Vám rád poděkoval za tuto možnost. V dnešní době se toto již moc nenosí, aby někdo takto poděkoval policistům a ostatním složkám. Spíše naopak si do nás rád každý kopne. Myslím, že toto Vaše gesto je krásným dárkem pro nás všechny.

Ještě jednou děkuji prap. Jakub Novák


Odcházeli jsme spokojeni a Vaši firmu budeme dále doporučovat

Dobrý den, Vážený pane řediteli,

dnes 27.12.2014 jsme navštívili Vaši pobočku v Plzni, Rokycanská ul. a byli jsme velmi mile a s profesionálním a lidským přístupem obslouženi. Zvlášť chci poděkovat a pochválit paní Veroniku Poláčkovou, která se nám věnovala při výběru našeho prvního společenského obleku pro mého syna. Odcházeli jsme spokojeni a Vaši firmu budeme dále doporučovat.

S pozdravem Holá


Vybraný oblek vypadal, že byl ušit na mou osobu

Vážení kolegové,

dnes jsem u vás koupil oblek s doplňky. Původně jsem se přišel  podívat do vaší prodejny na vaši nabídku  bez cíle provést nákup. Šlo o informační návštěvu.  Ovšem ochotou a snahou vaší zaměstnankyně, slečny Zdeňky Procházkové, ukázat mně  maximum obleků s ochotou jí vlastní  mne oblékla tak, že jsem nemohl odmítnout nákup. Vybraný oblek vypadal, že byl ušit na mou osobu i když nejsem konfekční tip, tak jsem  nabízené zboží i s doplňky   koupil. Slečna se po dobu výběru obleků nevnucovala, ale svou profesionalitou a ochotou vyhovět požadavkům zákazníka přesvědčila mne o vhodnosti dané nabídky.

Slečna Procházková je vzorná po všech stránkách. Ve svém životě málo chválím a navíc pochvalu napsat, to nedělám, ale její chování, profesionalita a vkusná ochota mne donutila k tomuto e-mailu.

S pozdravem

Ludvík Štumpa“


Jsou to lidé na svém místě, své práci rozumí a mají ji rádi

Dobrý den, pane řediteli,

ráda bych se s Vámi podělila o výbornou zkušenost z pobočky v Plzni. Nedávno jsme s dnes již mým manželem navštívili BANDI v Plzni a odcházeli naprosto spokojení, se SKVĚLÝM oblekem pro budoucího ženicha. Chtěla bych vyzvednout především profesionální a vstřícný přístup Vašich zaměstnanců v této prodejně, ochotu a trpělivost s jakou se nám věnovali. Je vidět, že jsou to lidé na svém místě, své práci rozumí a mají ji rádi. To zákazník hned pozná :)

S pozdravem a přáním všeho dobrého Vám, Vašim zaměstnancům i Vaší firmě novomanželé Havlíčkovi

Velice rád jsme ve vaší prodejně s manželkou nakupoval

Dobrý den pane řediteli,

4.11.2014 jsem s manželkou kupoval oblek ve Vaši prodejně v Brně na ulici Václavská 4. Chtěl bych velice pochválit Vaši zaměstnankyni Michaelu Koenigovou, která se nám velice ráda a velice ochotně celou dobu mile věnovala. Její chování bylo příkladné a touto formou bychom ji rádi poděkovali a určitě si takové zaměstnance držte.

Velice rád jsme ve Vaši prodejně s manželkou nakupoval.

Ještě jednou děkuji, Tetur Aleš.

Příjemně strávené chvíle ve vaší prodejně BANDI

Dobrý den,

chtěla bych velmi poděkovat za příjemně strávené chvíle ve Vaší prodejně Bandi v Brně. V pátek 31. 10. 2014 jsme kupovali košili pro syna. Velmi příjemná,pohotová obsluha a prostředí. V dnešní uspěchané době se toto musí ocenit. Ještě jednou díky.Zdraví spokojená zákaznice.

Levíčková

Perfektní služby, příjemné prostředí a ochota

Dobrý den pane řediteli,

velmi rádi bychom Vám tímto způsobem chtěli vyjádřit vysokou spokojenost s nákupem ve Vaší prodejně Bandi v Plzni. Perfektní služby, příjemné prostředí a ochota Vašich zaměstnanců (prodávající Veronika Poláčková) vykouzlila nadstandardní dojem. Rádi se do Vaší prodejny budeme vracet.

Spokojení zákazníci Libuše a Josef Chalupkovi

Skvělý přístup, který se málo vidí

Dobrý den,

nejde ani tak o požadavek, ale spíš o podekování. Chodím do Vaší prodejny Bandi Vamos v Brně na ul. Václavská a musím pochválit tamní personál. Skvělý přístup, který se málo vidí a hlavně díky své pozici manažera v nadnárodní společnosti jsem nucen se oblékat dle kodexu a nikde jsem nebyl spokojen s přístupem jako u Vás. Jen tak dál. Mohu jen doporučovat!

S pozdravem spokojený zákazník

Poprvé jsme viděli velice usměvavé prodavačky a takový inviduální přístup

Dobrý den,

je to poprvé co něco takového píšu, ale jsem opravdu nadšená z Vaši prodejny v Brně. Byli jsme v šoku. Poprvé jsme viděli velice usměvavé prodavačky a takový inviduální přístup. Sháněli jsme s přítelem oblek na ples. Ujala se nás slečna, Nikol se myslím jmenovala a byla velice přijemná, a dělala pro naši spokojenost opravdu vše. Řekla mi, že je první den oficiálně v práci, přitom to na ní nebylo vůbec poznat. Nemohli jsme se rozhodnout, jakou košili zvolit a proto si přítel vyzkoušel tři a vůbec jí neobtěžovaly naše požadavky. Takové prodavačky mít je opravdu radost.


Hezký zbytek dne, Jana Navrátilová a Pavel Abrle.

Jsem rád, že jsem "objevil" vaši značku, která je doprovázená prvotřídním servisem

Vážený pane řediteli,

využívám tuto možnost sdělení k tomu, abych vyjádřil vysokou spokojenost s kvalitou a designem nabízených produktů, jakož i se servisem, který mi byl poskytnut odborným poradcem panem Jakubem Řebounem. Původně jsem šel zakoupit do vaší prodejny v Plzni jeden nový oblek, nakonec jsem zakoupil obleky dva, dále košili, kravatu, boty a zažádal jsem o objednání dalšího zboží, které nebylo aktuálně v mé požadované velikosti. Jako advokát oblékám Vámi nabízené zboží téměř každý den, a proto jsem rád, že jsem "objevil" vaši značku, která je doprovázená prvotřídním servisem.

Váš spokojený zákazník Tomáš Záraz


Strana 1 z 2


 
 
Pouze do 31. 12. 2017 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 8.999 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...