Napsali o nás

Poděkování za profesinonální zaměstnance

Dobrý večer, dnes jsme byli nakupovat v prodejně na Praha 4, obsluhovala nás paní Eva Jurášová. Chtěla jsem Vám poblahopřát a zároveň poděkovat za tak profesionální výběr zaměstnanců. Jak paní Jurášová, která nás přímo měla na starosti, tak zbytek teamu opravdu velká spokojenost. Pracovala jsem 16 let jako obchodní ředitelka a těchto věcí si stále všímám... přeji Vám pohodové svátky a do budoucna jen spokojené zákazníky, jako jsme byli dnes my... Bohužel jsem nenašla adresu na vedení, prosím předat dále a prosím zároveň předat poděkování na prodejnu.
Děkuji
Lenka Tůmová

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...