Napsali o nás

Poděkování za odborné rady

Vážený pane řediteli,

včera jsem měl po delší době opět možnost navštívit Váši prodejnu v Ostravě. Máte skutečně velmi pěkné a vkusné zboží. Krásné prodejny, které dávají kupujícímu pocit klidu a příjemného nakupování.

Rád bych touto cestou poděkoval paní Kristýně. Málo kdy a málo kde se člověk setká s tak příjemnou, empatickou a v neposlední řadě fundovanou mladou paní. To co jsem ocenil nejvíce bylo, že mi paní Kristýna poradila, nejen jaký oblek si mám vybrat k mé postavě, ale také jak a s čím ho sladit. Obleky si kupuji již roky, ale nikde jsem se v podstatě nesetkal s tím, že by mi někdo řekl, že mi kapsy u kalhot odstávají, a že by byl pro můj typ postavy vhodný jiný střih kalhot a podobné drobnosti. Vše mi bylo podáno velmi profesionálně a zároveň velmi příjemným způsobem. Vaše konkurence jde cestou prodat za každou cenu, ať v tom člověk vypadá jak chce, hlavně že máme prodáno. Po pravdě je toto velmi krátkozraké a velmi rychlá cesta jak ztratit zákazníka.

Sám jsem ředitel společnosti a vím, kolik práce dá člověku vybudovat silnou a stabilní společnost. A také dobře vím, že k tomu potřebujeme mít kolem sebe tým lidí, na který se můžeme spolehnout. A také dobře vím, jak těžko se tito lidé hledají. :-)

V Březnu se k Vám zase velmi rád vrátím a do té doby přeji Vám i všem Vašim zaměstnancům hodně stejně spokojených zákazníků, jako jsem já, pokaždé když k Vám zavítám. 

Jen možná taková drobnost. Pokaždé, když k vám jedu, mám problémy s parkováním. Máte pouze dvě parkovací místa. Včera mi trvalo takřka čtvrt hodiny, než se mi podařilo zaparkovat. :-)

S pozdravem a přáním úspěšného dne

Martin Havlín
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...