Napsali o nás

Určitě vás mohu všem ostatním vřele doporučit

Dobrý den,

velmi rád bych Vám touto cestou chtěl zaslat zpětnou vazbu na můj včerejší nákup ve Vaší provozovně na Praze 4. Obsluhovala mě slečna Klára Bobrovská, která mi byla velmi nápomocna s výběrem i radou, vše mi ochotně vysvětlila a nákup komplet oblečení na svatbu se tak pro mě stal příjemným zážitkem. Chtěl bych Vám, a hlavně jí touto cestou velmi poděkovat. Byl jsem ze servisu, který se mi dostal opravdu nadšený. Z nového obleku a doplňků mám velkou radost. Určitě vás mohu všem ostatním vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji Vám spoustu stejně spokojených zákazníků.

S přátelským pozdravem

J. Komzák
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...