Napsali o nás

Tato zkušenost nám vyrazila dech

Dobry den,

nedávno jsme navštívili vaši prodejnu v Brně, kde jsme oblékali mého bratra na svatbu. Věnovala se nám po celou dobu paní Aneta. V dnešní době není vůbec zvykem potkat v obchodech s oblečením někoho milého. Jenže ona nebyla jen milá, ale naprosto profesionální, vstřícná, empatická, vše vysvětlila, doporučila a vůbec nás nemrzelo, že jsme u vás nechali za oblek s doplňky 15.000 Kč. Tato zkušenost nám tak vyrazila dech, že jsme vás doporučili dál a vím alespoň o dalších 5 lidech, kteří si u vás již nakoupili. Je skvělé, že existují firmy, které zaměstnávají takové jedničky, jako byla paní Aneta. Prosím, vzkažte ji můj dík a obdiv. Takové odborníky dneska málokdy potkáte. Vy ji máte a važte si ji, prosím.

M. Pazderský, Tišnov
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...