Napsali o nás

Do vaší prodejny se znovu vrátím

Jsem ve velkém spěchu, a přesto si musím najít čas Vám dnes napsat toto poděkování.
Dnes ráno (16.6.2017), jsem navštívil Vaši prodejnu na Rokycanské ulici v Plzni. Důvodem mé návštěvy byla nutnost sehnat velmi rychle nové boty a košili, neboť jsem před několika dny dostal životní příležitost získání smlouvy s jednou zemí na blízkém východě, a byl jsem pozván na audienci přímo k prezidentovi tohoto státu.
U vchodu do prodejny jsem se setkal s Vaším zaměstnancem, který mi vysvětlil že prodejna otevírá až od 10:00 a zároveň se zeptal jestli mi může nějak pomoci. Vysvětlil jsem že v 10:00 musím již odjíždět na letiště. Poté jsem byl pozván dále do prodejny a tento pán (jeho jméno bohužel neznám) se o mne perfektně a profesionálně postaral.
Většinu života se věnuji obchodu a proto si velmi vážím tohoto přístupu a opět musím konstatovat, že se do Vaší prodejny znovu vrátím.

J. Máca
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...