Napsali o nás

Již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem

Dobrý den,

jen bych Vám chtěla sdělit, a sice v žádném případě ne stížnost, ale velkou poctu, že mezi Vaše zaměstnance patří slečna/paní Lucie Šmídová z pobočky Ostrava. Tato poradkyně dle mého názoru odvedla dnes neskutečnou odbornost při prodeji obleku včetně doplňkové nabídky. Manžel si přišel koupit do Vaší prodejny pouze oblek a důrazně podotýkám, že odešel velmi spokojen s oblekem, košilí, motýlkem, botami, ponožkami a páskem do kalhot. Při výběru obleku byly nabídnuty věci navíc sl./paní Šmídovou z našeho pohledu velmi odborně a nenásilně. Pracuji jako manažerka pro jednu nejmenovanou firmu v oboru obchodu, takže mi přístup personálu obchodu-prodejny není cizí. Opravdu musím potvrdit, že již dlouho jsem se nesetkala s tak profesionálním přístupem.

Zdraví R. Válková
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...