Napsali o nás

S tak vysokou profesionalitou jsme se ještě nikde nesetkali

Dobrý den,
včera jsem zakoupil ve vaší prodejně v Plzni pánský oblek s doplňky. Protože obleky nekupuji každý den, mé znalosti problematiky byly minimální. Ujala se nás slečna/paní Veronika. S vysokou profesionalitou a trpělivostí s námi vybrala velikost, střih,barvu a účel, pro který je oblek určen. Po vyzkoušení obleku, včetně kompletních doplňků, jsme sladili jejich barvy s barvami šatů manželky. Po celou dobu zkoušení se Veronika chovala velmi vstřícně,mile, ale přitom nevtíravě. Samozřejmě před koupí jsme navštívili několik jiných prodejen, ale s takovým přístupem a profesionalitou jsme se zdaleka nesetkali.
Veroniko, díky!

J. Nosek
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...