Napsali o nás

Vaše pracovnice dělají lidem radost

Dobry večer,

sedím doma a až nyní jsem se uklidnila po nákupu ve Vaší prodejně v Ústí nad Labem. Byla jsem se synem a jeho přítelkyní nakupovat oblek. Syn je pracovně vytížený, přišli jsme asi v 17:40 do prodejny v Ústí nad Labem. Prodávající byla milá a nedávala nijak najevo, že je čas před uzavřením. V přátelském a milém prostředí začal doslova koncert. Radost jak z mladé, šikovné prodávající tak z celého usměvavého kolektivu. Syna jsme ustrojili komplet i s ponožkami, páskem, obuví, košilí a kravatou. Drobná úprava, vše padnoucí a pěkně s informacemi, jak se dobře pohybovat v oblečení od vás ve společnosti. Je mi 56 let a nesetkala jsem se doposud s takovým přístupem a prodejem pro běžného zákazníka. Všude Vás budu chválit, díky, že jste a Vaše pracovnice dělají lidem radost.

Děkuji, Baliharová
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...