Napsali o nás

Rád bych se s vámi podělil o zážitek z mého nákupu

Dobrý den,

rád bych se s Vámi podělil o zážitek z mého nákupu. Dne 6. 7. 2017 jsem měl možnost navštívit pardubickou prodejnu Pánské obleky BANDI. Během chvilky se mě ujala slečna Veronika. Musím velmi pozitivně hodnotit její přístup k zákazníkovi. Měl jsem určitou představu o obleku, který chci pořídit, ale slečna Veronika díky své profesionalitě předčila má očekávání a navrhla mi vhodnou kombinaci, v níž jsem se cítil velmi pohodlně. Rád bych touto cestou poděkovat slečně Veronice za pozitivní zkušenost a pogratuloval k tak znalému personálu. Doufám, že budu mít brzy cestu kolem a opět budu mít možnost navštívit váš obchod.

 

S pozdravem a přáním krásného dne,

 

M. Pařil
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...