Napsali o nás

Chtěl bych poděkovat prodávajícím z e-shopu www.BandiVamos.cz

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat prodávajícím z BANDI e-shop - výdejního místa v Ostravě, za nevšedně příjemný zážitek z nakupování. Ač jsem nedělal žádnou velkou objednávku, ani nejsem známá osobnost, jejich servis byl jako pro VIP! Jistě se rád vrátím. Zvlášť děkuji za profesionální a ochotný přístup odborné poradkyni Lucii Najdekové. Její přehled a vstřícný přístup dává kupujícímu jistotu, že dostává služby vysoké úrovně a kvality. Paní Lucie Najdeková je skutečnou tváří značky BANDI a já jen doufám, že takové zaměstnance máte nebo budete mít na všech pobočkách, protože vytváří nezapomenutelný pocit z nakupování!

S přáním mnoha dalších spokojených klientů

Bc. S. Przeczek, DiS.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...