Napsali o nás

Prodejna BANDI zvítězila

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval za velmi vstřícný a profesionální servis celému kolektivu BANDI, pobočka Praha 4 - Michle. Vybíral jsem si oblek na svoji svatbu a volba BANDI se ukázala býti správnou. Navštívil jsem vícero obchodů, avšak prodejna BANDI zvítězila. Milé, čisté a příjemně chlazené prostředí, na rozdíl od konkurence bez otravného „hudebního“ smogu, péče jednoho prodejce po celou dobu nákupu, dostatek času na výběr oblečení, profesionální poradenství a v neposlední řadě sympatické občerstvení pro mě i mou snoubenku. To vše jsou střípky, které dohromady složily mozaiku velmi příjemného nákupu, u jehož konce nemrzí sáhnout do peněženky. Vaše služby určitě doporučím svému okolí. Zejména bych rád poděkoval Daně Bílé, dále pak z prvního kola nákupu její sympatické kolegyni - blondýnce, jejíž jméno jsem si bohužel nezapamatoval. Speciální dík pak zasílám Alexeji Nikišenkovi, který rozumí chlapské duši natolik, že se v pravý okamžik umí objevit u znaveného klienta a povzbudit ho sympatickou nabídkou panáčka nebo vína. ;-) Na svoji svatbu se těším od samého začátku, nyní mám však o důvod více, protože budu díky BANDI opravdu dobře oháknutý. ;-) Děkuji, přeji mnoho pracovních úspěchů a krásný den.

M. Typlt
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...