Napsali o nás

Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou vůči zákazníkům

Dobrý den, pane řediteli,

rád bych touto cestou poděkoval Vám za tak skvělý obchod. Posledních pár měsíců řeším situaci s obleky a musím říct, že Vaši zaměstnanci jsou naprosto výjimeční a profesionální. Ještě jsem se nesetkal s takovou ochotou vůči zákazníkům. Jedná se o dva pány: p. Konečný a také p. Volský, kteří se postarali nejdříve o výběr obleku, následnou reklamaci a potom znovu výběr. Asistence při výběru začala na pobočce na Vysočanech v Praze. Jsem velice rad, že se o mě starali právě tito lidé! Doufám, že můj e-mail se k Vám dostane.

S pozdravem, od teď už Váš stály zákazník,

M. Kolesnyk
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...