Napsali o nás

Mě i mou ženu ohromil naprosto profesionální přístup

Dobrý den,

na poslední chvíli jsem sháněl oblek a vaše prodejna v Českých Budějovicích mi byla doporučena přáteli. Nejen, že mě potěšila cena zboží a rychlost krejčovských úprav, ale naprosto mě i mou ženu ohromil přístup skutečného profesionála, odborného poradce Michala Barouše. I když jsem přišel oblečen v riflích, tričku a teniskách, tak ho to nevyvedlo z míry a věnoval se mi, jako bych byl zámožný muž. Nejenže byl milý, nevtíravý, ale vše mi vysvětlil, nepoučoval, krásnou formou se mnou vše zkonzultoval a doporučil. Proto vám píši, protože s takovým přístupem jsem se ještě nesetkal. A protože jsem byl velmi spokojený s výběrem, doporučením, krejčovskou úpravou a prostě s celou koupí, tak jsem ještě natěšen zajel do zmíněného obchodu týž den pro kompletní oblečení pro mého syna. Ten byl také velmi překvapen, jak je tento odborný poradce výborný. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit na další návštěvu ve vašem obchodě v Českých Budějovicích.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...