Napsali o nás

Přístup vašich zaměstnanců byl perfektní

Dobrý den, pane řediteli,

minulý týden jsem nakupoval ve Vaší prodejně v Ostravě a chtěl bych Vám touto cestou sdělit mou zkušenost s obsluhujícím personálem. V ostravské prodejně jsem nakupoval již několikrát a musím říct, že lepší zkušenost jsem doposud nezažil. Hned při příchodu se mě ujal personál s omluvou, že musím chvilku počkat z důvodu velkého počtu zákazníků. Během čekací doby jsem pozoroval jak zákazníky, kteří byli obsluhováni přede mnou, tak i personál a musím konstatovat, že přístup Vašich zaměstnanců byl perfektní a na tom se i odrážela příjemná předvánoční atmosféra. Jak jsem přišel na řadu, ujala se mě paní Jana, které bych chtěl poděkovat nejen za velmi milý, profesionální a vstřícný přístup, ale i za lidskost, která se v jiných obchodech dle mého názoru vytratila. Už od příchodu i během nakupování jsem byl maximálně opečovávaný a nadmíru spokojený. Nebylo to jen nakupování, ale velmi příjemně strávený podvečer. Za to Vám a Vašemu ostravskému týmu patří velký dík. Přeji Vám krásné vánoční svátky, šťastný nový rok a spoustu spokojených zákazníků.

S pozdravem

M. Kubaczka
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...