Napsali o nás

Poprvé v životě jsem byl spokojený s tím, co jsem si koupil

Vážený pane řediteli,

chtěl bych Vám a Vašim zaměstnancům v prodejně v Brně poděkovat za opravdu perfektní a profesionální přístup k zákazníkovi. Poprvé ve svém životě a v této republice jsem si odnesl z obchodu zboží, se kterým jsem i po donesení domů spokojen stejně jako v obchodě. Navíc jsem za něj zaplatil méně, než jsem očekával při vstupu do prodejny.

Jako třešnička na dortu dovršila můj opravdu perfektní pocit z nákupu Vaše skvělá a erudovaná odborná poradkyně. Dokonce mi pomohla při výběru saka, což právě díky této skvělé odbornici s perfektním odhadem trvalo pár minut, které mi navíc zpříjemnila chutným pohoštěním. Jednoduše jsem se cítil jako bych měl zaplatit částku minimálně o jednu nulu vyšší.

Provádíte výbornou a profesionální práci.

Velmi spokojený zákazník, Martin Zachoval.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...