Napsali o nás

Velmi dobře mi poradili ve výběru obleku a doplňků na důležité obchodní jednání

Dobrý den,

v nedávné době jsem opětovně navštívil Vaši prodejnu z důvodu konzultace a výběru vhodného obleku a doplňků pro důležité obchodní jednání. I přes velké pracovní vytížení si na mě Vaše poradkyně udělali čas a poradili mi velmi vhodně i za cenu ještě většího pracovního vypětí.

Rád bych touto cestou poděkoval a vyjádřil poklonu nad velkou profesionalitou paní Marianě Sedláčkové, která se mi maximálně věnovala. Nejen já, ale i spoustu mých známých či obchodních partnerů, kteří na mé doporučení navštívili Vaši prodejnu byli maximálně spokojeni.

Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem já.

S pozdravem Tomáš Svoboda
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...