Napsali o nás

Nemám problém k vám jet přes půl města znovu

Dobrý den,

dnes odpoledne jsme nakupovali ve vaší prodejně, v Plzni na Rokycanské třídě. Již nějaký čas jsme hledali oblečení pro děti i pro nás na maturitní plesy. Po celé Plzni s výsledky obyčejnými či nic moc. U Vás jsme si nejenom vybrali, to asi všude, ale radost nám udělal samotný průběh nákupu.

Slečna Sandra, která se o nás starala byla nejenom celou dobu příjemná, klidná, slušná, ale také profesně velmi zdatná. Uměla poradit se vším, měla správné poznámky i otázky, nesnažila se nás co nejdřív "odbavit". Byla ochotná přinést a ukázat cokoliv, nic nebylo problém. Celou dobu se usmívala a my spokojeni rádi zaplatili.

Pracujeme v obchodě dlouhá léta a tak víme o čem mluvíme. V dnešní době věc nevídaná, ale s takovým přístupem se nebojte ničeho. Takhle by to mělo vypadat všude.

Tím pádem: nemám problém k vám jet přes půl města znovu, doporučit všem, které potkám. A slečnu Sandru si hlavně nenechte odejít ke konkurenci!

Hodně štěstí. Leoš Válka a Anne Pougnard
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...