Napsali o nás

Byl jsem velmi příjemně překvapen kvalitou, profesionalitou a stylovostí obsluhy

Dobrý den,

dnes jsem po předchozí telefonické domluvě navštívil Vaši prodejnu v Brně, na Václavské ulici, s cílem nákupu obleku na urgentní pracovní jednání s potřebou rychlé úpravy. Již v telefonu jsem jednal se sl. Hrdličkovou, která byla velmi ochotná a ihned mi zajistila možnost úpravy na míru do druhého dne. Následně po příchodu na pobočku jsem si tuto pracovnici vyžádal pro svoji obsluhu a byl velmi příjemně překvapen kvalitou, profesionalitou a stylovostí obsluhy. Následně ještě více v momentu zjištění, že se jedná o pracovnici v rozvoji... Vzhledem k obchodnímu talentu výše uvedené slečny, jsem místo původně plánované koupě obleku ( vše ostatní jsem již měl ), odcházel nejen s oblekem, ale také košilí, kravatou, páskem, botami a dokonce 2x sadou ponožek 3+1 co máte zrovna v akci....

Vzhledem k tomu, že se zabývám obchodem a jsem také v pozici ředitele, dokáži velmi stylový a přirozený přístup k zákazníkovi ocenit a v tomto případě věřím, že by mohla sl. Hrdličková tento přístup školit...

Ještě jednou děkuji za velmi příjemný zážitek z nákupu :-)

Váš stabilní zákazník Antonín Kobylák
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...