Napsali o nás

Mám krásný pánský oblek, který mi sedí a cítím se v něm opravdu skvěle!

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat odborným poradkyním z prodejny BANDI v Brně za úžasný trpělivý přístup při vybírání mého obleku na synovu svatbu.Bohužel nemám konfekční velikost, bylo tedy poměrně náročné najít pro mě dobře padnoucí oblek. Navštívili jsme s manželkou prodejnu několikrát a pokaždé se nám věnoval velice ochotně veškerý personál a vždy se nám snažili maximálně vyjít vstříc ve všech našich požadavcích.

Velice děkujeme za ochotu, která už není v této době příliš obvyklá. Byli jsme příjemně překvapeni, jak nás stále s velkou ochotu obsluhovali. Mám krásný pánský oblek, který mi sedí a cítím se v něm opravdu skvěle!

Jsem Vám za to moc vděčný!

Hezký den Jan Hradecký
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...