Napsali o nás

V nejmenším nelituji najetých 120 kilometrů

Dobrý den,

dnes 9.12.2013 jsem navštívil Vaši prodejnu v Brně a byl opravdu hezky překvapen. Potřeboval jsem si koupit oblek a měl z toho trochu obavy. Nakupovaní není zrovna můj koníček. Po příchodu se mne ujala slečna Nešporová (tohle jméno mám na paragonu) a její přístup mě opravdu moc mile překvapil. S velkou ochotou a úsměvem na tváři mi poradila a pomohla vybrat oblek, ze kterého mám velkou radost. Po hodině její péče jsem odházel nejen s oblekem, ale i botami, opaskem, čtyřmi košilemi a stejným počtem kravat, svetrem a několika páry ponožek.Takže ani v nejmenším nelituji najetých 120 kilometrů a každému, kdo bude řešit nákup obleku, rád doporučím Vaši prodejnu.

Přeji hodně úspěchů a prodejně v Brně a slečně Nešporové dávám 1*.

Váš moc spokojený zákazník, Zbyněk Čekal.
 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...