Napsali o nás

Nikde jsem se nesetkal s takovou zákaznickou proaktivitou

Dobrý den,

byl jsem poprvé v BANDI, pobočce Brno. Musím říct, že můj dojem byl skutečně dobrý. Nakoupil jsem si košile, kalhoty i spodní prádlo. Mám trochu nestandardní vysokou postavu s širokým hrudníkem, ale slečna Kristýna ihned začala obvolávat další prodejny, aby mi mohla poskytnout informace, v kterých variantách mohu košile koupit. Tento přístup se mi velice líbil, nikde jsem se nesetkal s takovou zákaznickou proaktivitou.

Celkový dojem byl vynikající a díky tomu se stanu Vaším pravidelným zákazníkem. Rukavice pro mou přítelkyni také velmi potěšily. Nechválím často, ale v tomto případě bych rád vyzdvihnul především profesionalitu a proaktivitu Vašeho týmu.

S přáním krásného dne, Petr Pospíchal.

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...