Napsali o nás

Po této zkušenosti rozhodně nemám důvod chodit jinam

Vážení,

dovolte mi, abych Vám zpříjemnil pondělní ráno a v rychlosti sepsal poděkování za zážitek, který jsem měl tento víkend na prodejně v Pardubicích, když jsem si vybíral oblek na svatbu. S takovou profesionalitou (vše krásně vysvětleno, o oblecích a etiketě víte vše) a ochotou (kdy jsme byli i po zavírací době) jsem se dlouho nesetkal.

Dříve jsem nakupoval obleky u jiných specialistů, ale po této zkušenosti rozhodně nemám důvod chodit jinam. V rámci své profese využívám oblek, stejně jako kolegové, proto jsem již dnes po příchodu do práce ze sebe vysypal všechny dojmy. Již odpoledne jde k Vám kolega si koupit košili. Já vedle obleku koupil i boty a již se těším, až si půjdu před svatbou koupit košili, manžetové knoflíčky a regatu. Doufám, že do té doby například zavedete nějaký Bandi club, abych mohl sbírat další výhody při nákupech :)

Také nás potěšil dárek v podobě ponožek pro naši dceru, když jsme se mezi řečí o ní zmínili. Námět pro zlepšení: v prohlížeči firefox vám nejde zobrazit voucher na 5ti% slevu, zkoušeli jsme to i na prodejně. Ale to je moje profesní nemoc :)

Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.

S pozdravem, Pavel Formánek

 
 
Pouze do 31. 3. 2018 od nás obdržíte každou čtvrtou a nejdražší položku ZDARMA. Využijte této akce s úsporou až 9.699 Kč za nejdražší pánský oblek nebo 1.699 Kč za nejdražší pánskou košili, obuv a další.
 


PARTNERSKÉ ŠKOLY

Partnerské školy BANDI VAMOS - Pánské oblekyZjistěte si, zda je vaše škola partnerem BANDI VAMOS. Pokud ano, ušetříte při nákupu obleku několik set korun.      

                                   Číst více ...

 


AKCE úpravy obleku ZDARMA

Pánský oblek můžete mít od nás upravený na Vaše míry ZDARMA. Seznamte se s AKCÍ Úpravy pánských obleků ZDARMA od profesionálních krejčí z Pánské obleky BANDI.

Čtěte více ...